Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2015. december 15.

Ár:   $17
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Manuka mézet, ceramidot és természetes tápanyagokat tartalmazó hidratáló krém

• intenzíven hidratál
  • segít visszaállítani a bőr rugalmasságát
  • véd a kiszáradástól

Julus92

2019. augusztus 5.

Télre vettem extra hidratálást várva a könnyen kiszáradó bőrömre, de nekem azóta a több könnyedebb formula egymásra rétegezve többet dobott a bőröm állapotán. Zsírossága ellenére egész könnyen felszívódik, viszont többnapnyi használat után kicsit soknak éreztem, picit több miteszer jelent meg a bőrömön, ami szerintem emiatt a krém miatt fulladozott picit. Mindennapi használatra nekem nem vált be, de néha előveszem, ha mondjuk épp sokat tartózkodom kint a hideg levegőn, plusz védelemnek nem rossz. Először három csillagot akartam adni, de végül négyet kap, mert ártani nem árt, és néha tényleg jól jön, hogy van egy ilyen krém is a fiókban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Venusz1984

2018. június 26.

Sűrű gél állagú termék. Ténleg olyan méz szerű és illatú. Keveset kell felvinni belőle és így is nagyon hidratálja a bőrt, pihe puha lesz. Nekem a száraz foltjaimat egész napra hidratálja zsíros érzet nélkül. És a zsíros érzet nélkült kiemelném hogy nem csillog a bőröm és nem lesz olajos és nem lettek tőle pattanásaim amire egy sűrű krém esetén azért hajlamos a bőröm. Este és reggel is őt használom csak reggel még rádobok egy fényvédőt. Habár tudom tégelyes és nem tubosos de mégis eddig ez a legjobb hidratáló krémem, minden extra száraz bőrű társamnak ajánlani tudom. Letaszította a PC hidratálókat pedig azt hittem annál jobb nem lesz, mert árban nagyon baráti 4500ft-ért vettem az ebayen és sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

noriri

2018. január 23.

Téli hidratálásban verhetetlen, azokon a napokon használom csak, amikor semmi mást nem viszek fel a bőrömre és szépen feltölti az arcom. Ha több napig használom, akkor viszont apró pattijaim lesznek tőle, így csak akkor nyúlok érte, ha a bőröm már nagyon odavan a téli időtől. Így nagyon sokáig elég volt, bár használtam pamutlapkák szem alá ragasztására is (szempillafestéshez) és igyekeztem rásegíteni hogy elfogyjon szegény. Egyértelműen nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

OMJ

2017. január 27.

Télen használom az esti rituálé zárásaként. Elégedett vagyok vele. Szuper hidratálás, reggelre pihi puhi bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Bellablogon

2017. január 10.

Most télen újra elővettem és a zsepivel megkínzott és teljesen kiszáradt bőrömet kenegetem vele: meg kell mondjam nagyon jól teljesít. Alapvetően elég gazdag hidratáló és kicsit nehezebben is szívódik be, csak a nagyon-nagyon száraz bőrűeknél tudom elképzelni mindennapos használatát. Krízishelyzetekben mindig jól jön. Nem hiszem, hogy nappali krémnek jó lenne, főleg nem azoknak, akik sminkelni szeretnének főlé. Írtam róla egy hosszabb blogposztot (Tükörország blogspot)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

gombolya

2016. november 20.

Télre szeretem volna egy testesebb arckrémet,hát meg is kaptam :) Nekem nagyon nehezen szívódik fel,(nyárra el sem tudom képzelni a használatát) még akkor is,ha keveset használok belőle,olyan az arcom tőle mintha beestem volna a zsírosbödönbe :) Persze éjszakára használom így nem igazán zavar. Pozitívum, hogy nem irritál. A lányomnak is van, ő teljesen le van tőle nyűgözve ,engem nem győzött meg, számomra túl fullasztó ez a krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

kontrakcio

2016. május 14.

Nekem nagyon tetszik ez a krém, jó sűrű állagú, az esti rutin befejező lépéseként szoktam használni. Nem spórolok vele, mert szereti a bőröm, persze így jó fényes lesz a fejem, de éjjelre kit zavar... reggel viszont jó puha, rugalmas bőrrel ébredek. Igazából ennél sokkal többet nem tudok róla mondani, nem egy csodatermék, csak egy hidratáló krém, annak viszont szerintem nagyon jó. (Nem tudom miért nem ez a "Honey overnight mask", ennek sokkal inkább illik az állaga ehhez az elnevezéshez, na meg ebben tényleg van is méz.. :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.