Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

veronka052194

2019. május 24.

ár-érték arányban rendben van, gazdaságos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

ár-érték arányban rendben van, gazdaságos

hambi

2019. május 9.

Szerettem volna beszerezni egy frissítö kellemes reggeli arclemosót és erre esett a választásom a sok vélemény elolvasása után és eBay böngészés után. Nagyon megéri az árát, rengeted mennyiséget kapunk érte. Szeretem használni, nagyon jól tisztít. Nekem reggelre többnyire bezsírosodik az arcböröm, föleg orr tájékán, de ezzel a lemosóval könnyedén megoldom a dolgot :) Kicsit szárít, szerintem is, de engem ez nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

petrapapp

2019. április 5.

A feladatát tökéletesen végzi, jól tisztít, felfrissít, és nem szárít. A reggeli rutinom kötelező darabja! Ár-érték arányban pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

nagykitty

2019. március 30.

Annyi jót olvastam róla, így megvettem. De sajnos kicsit csalódtam,kiszárította az arcomat. Jól tisztít,az ára is teljesen elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

HegiD

2019. március 17.

Korábban féltem a habzó lemosóktól, mivel mindegyik, amit eddig próbáltam szárította a bőröm. Viszont ez a termék egyáltalán nem szárít, nem irritál, mégis jól tisztít. Ár-érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

katalin89

2019. február 28.

Szeretem:) és nekem az illatával sincsen különösebb bajom, pedig amúgy kozmetikumokban nem szeretem az erős illatokat Szemsmink eltávolítására is alkalmas, nem csíp és gyengéd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

crminn

2019. február 22.

Nem egy rossz lemosó, de nem is egy csodaszer. Valahogy nem érzem elég tisztának a használata után az arcom. Az illata megszokható, a kiszerelés pedig abszolút gazdaságos. 3 hónapja használom reggel-este, és még félig van a tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

pinkyy

2019. január 27.

Egy nagyon jó arctisztító. Kellemes, enyhén teafaolajos illata van. Nem szárít, nem húzódik tőle az arcom, de közben alaposan tisztít. Ár-érték arány is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

oszibarack

2019. január 21.

Az óriási hype miatt nagyon kíváncsi voltam rá és nem csalódtam. Jól habzik, szeretem a visszafogott, természetes illatát, alaposan tisztít. Nem lesz tőle 'csikorgós' az arcom, de most a téli hónapokban picit szárít. Nyáron, az ilyen izzadós napok végén szerintem egy álom a bőrnek. Ár/érték arányban nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Livi87

2019. január 19.

A sok pozitív itteni vélemény alapján vettem meg ezt a terméket.Viszont vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.Ha olyan napon használom amikor nem sminkelek,hiába törlöm át tonikkal utána az arcom,nagyon rövid idő alatt olajos érzetű lesz a bőröm.Pattanásokat nem okozott,a pórusok méreteit nem vettem észre,hogy csökkentette volna.

Update:

Mindezek ellenére viszont a legjobb sminklemosó amit használtam,ami eddig a legjobban távolítja el a sminkem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Update:

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.