Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 4400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4400 Ft , Eladó: MinimalistSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat, Foxpost
Ár: 4000 Ft (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 4000 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: sosem használt , Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vicus

2021. szeptember 6.

Kicsit fura szaga van, de egyébként jól tisztít, jól habzik, nem szárít. Praktikus a csomagolása is. Újravenném, de olcsóbban is vannak jó arctisztítók, maradok azoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Fanni039

2021. július 12.

Beauty boxban jutottam hozzá, amúgy borsos az ára. Teljesen tette a dolgát, nem habzik, kellemes bőrérzetet hagy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

kriszte90

2021. július 7.

Krémmániás boxban volt, semmi extra hatása nincs. Az illata számomra büdös, de elhasználtam. Kicsit szárította a bőröm. Nem fogom megvenni a terméket úra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

Uveggalamb

2021. július 1.

Egy honapja hasznalom valtogatva mas lemosokkal. Nagyon eros teafaolaj illata van,nekem nem a kedvencem. Geles allagu es a szememet csipi,igy oda nem is viszem mar fel. Az arcom tobbi reszen, szemet kikerulve hasznalom, foleg akkor,ha nehany gyulladas,pattanas van az arcomon. Egyelore nem vettem eszre h szaritana ,mert mindig figyelek a visszahidratalasra retegzos hidratalos rutinom mellett. Amikor a szememre is kerult,onnan pl a sminket maradektalanul nem tudta eltavolitani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

AsteriaBrielle

2021. július 1.

Covid-os szálltási problémák miatt a jól bevált innisfree lemosóm helyett ezt próbáltam ki, gondoltam, ha már a cosrx BHA-ja az abszolút kedvenc arcápolási termékem akkor ez sem lehet nagyon rossz, de őszintén szólva nem igazán jött be. Funkcióját ellátja, gazdaságos, el is használtam, de kicsit húzódott a bőröm utána, mintha szárította volna. Ebben a kategóriában lehet már sokkal jobbakat találni, nálam a Jelly Joker meg az Innisfree Blueberry lemosók is kenterbe verik (pláne hogy már olcsónak sem feltétlenül mondanám). A csomagolása is fura volt, akárhányszor szállítottam, kifolyt a lemosó a tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

brigi50c

2021. június 16.

Nem mondom, hogy rossz, de az arclemosók basic bitch-e. Tisztít, habzik? Igen. Jó büdös teafaolajos mellé. Annyit pont megér, amennyiért Koreában árulják, hét meg nyolcezreket Magyarországon semmiképp. Egy makeup.hu-s 860 Ft-os arclemosó ugyanúgy hozta ezt a szintet, és annak még az illata is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Csipetke

2021. június 16.

Én is KM boxba jutottam hozzá. Egy kicsit érezni a teafa illatát de engem enm zavar. Nagyon kellemes kis lemosó. Szeretem használni. A reggeli rutinomba meg kerestem az igazit ami nem túl sok de azért jó vele megmosni reggelente az arcomat és leszed mindent. Ő lesz az igazi és újra fogom venni ha elfogy. Örülök, hogy kipronalhattam és megtaláltam ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

afrocitt

2021. június 10.

Yesstyle-ról rendeltem nagyon sokáig elég, szerintem jól tisztít. Átlátszó zselés állagú habzó arctisztító. A sminket nem szedi le, előtte kell olajos tisztítás is. Nem szárít, fura illata van. Egynek elmegy, de nem veszem újra szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

jubileum

2021. június 5.

2021. május 10.
Szintén KM box, és nekem is sok arctisztítóm sorakozik, mert a clinique és az Esteé lauder is mindig hozzávág egyet az emberhez, ha akció van, és a beauty boxokba is gyakran kerül egy-egy. Ez persze nem baj, de kicsit olyan mint a tusfürdő, minden ünnepkor kap az ember pár személytelen csomaggal belőle így sose vesz :D
Emiatt sokáig csak jobbról balra kotortam a dobozban, a maszkokat leszámítva ez volt az utolsó dolog amit kipróbáltam, pedig egyébként tényleg jó kis cucc, én ilyesmiben szeretem a teafát, de egyébként elég enyhe, keresni kell az illatát, de ott van. A bőröm utána nem olyan mint amit leöntöttek hipoval, de az előző este soklépéses egyiptomi hullabalzsamozását maradéktalanul leszedi, tök tiszta bőrérzetet hagy, mindenféle karcos gyöngyök és radírozó részecskék nélkül is, mint egy gyengébb radír.

UPDATE:
Hát, ma belement a szemembe, és tudom hogy ne szem lemosásra van, így nem elvárás, hogy ne csípjen, de úgy megmart, rég csípte bármi ennyire a szemem és hiába mostam ki alaposan, még így órák múlva is fáj és száraz a vízvonalam és a szemhéjam kicsit belül. Ez azért egy olyan terméknél, ahol azért meg-meg történhet hogy kicsit belemegy az ember szemébe kicsit durva, higítva is volt pedig nem töményen. Nyilván én nem volta elég óvatos, nem erre való, de hű... vigyázzatok vele

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 5.

2021. május 10.

UPDATE:

Szanszi

2021. május 29.

KM boxos szerzemény volt, örültem neki amikor megláttam mert régóta ki szerettem volna próbálni. Reggelente tényleg nagyon frissítő használni, kellemes teafa illatú, Nagyon jól tisztít de nem lesz utána csikorgós a bőr, nem fog feszülni. Kellemesen habzik, jó vele arcot mosni. Második lépésként tökéletes egy zsírosabb vagy kombinált bőrnek. Újravenni nem fogom, de szívesen elhasználgatom az 50 milliliteres kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.