Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a HelloSkin-n 4400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 4400 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 4400 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4000 Ft (+pk)/db , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint
Ár: 4000 Ft , Eladó: DoDobogyo
Állapot: sosem használt , Helyszín: Solymár, Budapest 2. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta, foxpost

Ichigo94

2020. november 18.

Arctisztítónak teljesen jó ezért a pénzért. Én csak a teafaolaj illatát érzem rajta, emiatt is szoktam picit fent hagyni. A teafa olajtól nem kell tartani, nem gyakori, hogy irritációt okozna (nekem nagyon érzékeny a bőröm az olajokra, illatanyagokra). Arctisztító kefével vagy roll-on-nal szoktam felvinni, azokkal egész jól habzik és kisebb (borsónyi) mennyiség elég belőle. Természetesen ne zavarjon senkit, nem baj ha nem habzik ennyire, megszokás kérdése. Nagyon gyengéd a bőrhöz és a gyulladásokat enyhíti. Egész jól tisztít, egyáltalán nem szárítja a száraz bőrt sem. Én inkább estére szoktam csak használni, reggelre túl soknak érzem, akkorra bőven elég egy gyengéd micellás víz. Szeretem a hámlasztók előtt használni. Ha elfogy biztosan ezt veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

lillad2000

2020. november 13.

illat miatt levonok egy csillagot, viszont nekem nem érzékeny rá a bőröm. szeretem, teszi a dolgát, nem kell sok belőle, mert jól habzik, de mégsem hagy ilyen száraz és húzódó érzetet a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

tunderke0102

2020. október 29.

Tökéletes habzó, jól tisztító arclemosó, második lépésként a rutinomban. Arctisztito kefevel használom, annyira felhabositja hogy nagyon oda kell figyelnem hogy nehogy picit többet nyomjak belole, mint ami szükséges. Ár érték arányban kiváló. A gyógynövények illatát is nagyon szeretem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

roseanne

2020. október 3.

Állaga: sárgásan áttetsző, vizes-zselészerű, illata: gyógynövényes. (Emlékeztet gyerekkoromból a kámforos, ízületi gyulladásra kapott gyógyszertári kencére...) Nem habzik valami jól, de ez a használatát/hatását nem befolyásolja. (Hab állagú lemosókhoz vagyok szokva, eleinte furcsa volt.) Valahogy többet vártam tőle, de így is tökéletes kis lemosó, kb. 100 évig elég a nagyobb kiszerelés. Szerintem ár-érték aránya jó, ezért adok neki 5 csillagot, ha drágább lenne, csak 4 csillagot kapna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 3.

yokkoa

2020. szeptember 27.

Nem rossz, de abszolút semmi extra. Nem vettem észre, hogy bármit javított volna az utána használt hámlasztóim hatékonyságán. A teafaolajjal kicsit orrba vágott, bár ez az én saram, nem olvastam utána rendesen rendeléskor. Az ára ahhoz képest, hogy nem nagy szám, annyira nem filléres. Bár tény, hogy sokáig elég. A jimjams fekete szappanja pl póruskisebbítésre nekem sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 27.

abicicaaa

2020. augusztus 21.

Alapvetoen kombinalt a borom, felszini vizhianyos, es ilyen borre abszolut nem ajanlom. Amig igazan zsíros volt a borom, szerettem, de szerencsere megszűnt ez a problema.
Borsonyi eleg belole, igy orok idokig kitart. Illata eros teafas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Borsonyi eleg belole, igy orok idokig kitart. Illata eros teafas.

patrisha

2020. június 1.

Este használom, lehozza a sminket stb,tenyleg csikorgosra tisztit,de nekem ez nem gond a zsíros arcborom miatt. Egy borsonyi eleg belőle, már majdnem egy éve használom minden nap, de még mindig van benne.
Az rutinom többi tagjait hamlasztot,szerumot,extra jol beszívja a bőröm,ha ezt használtam előtte.
Ha elfogy újraveszem,ha nem talalok szimpibbet ami esetleg nem csikorgos erzetet hagy, de különösebben nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

souzanna

2020. április 27.

Eredetileg nem is magamnak rendeltem, de nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki.

x állaga elég tömör gél állagú
x illata gyógyfüves, nekem majdnem kellemetlen
x egész jól habzik

Nem tudom eldönteni, hogy szeretem. Kicsit száraznak érzem arcmosás után a bőröm, ez pl a Some by Me Acne arclemosó esetében nem volt soha érezhető.
Nem feltétlen venném meg magamnak újra, de itthon szeretik, szóval el lesz használva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

Eredetileg nem is magamnak rendeltem, de nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki.

x állaga elég tömör gél állagú
x illata gyógyfüves, nekem majdnem kellemetlen
x egész jól habzik

lipsticktravelist

2020. április 15.

Évek óta fontos része a reggeli rutinomnak. Szeretem az alacsony PH értékét így tudok BHA-t használni reggel. Tisztának érzem a bőrömet használata után és jól előkészíti a további krémeknek. Néha kipróbalok más arclemosót is, de mindig visszatérek hozzá 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

adrienn999

2020. április 5.

nem rossz cucc, nem szárit. Az ára eléggé elszállt az utóbbi időben, úgyhogy ha elfogy, akkor a Purito hasonló pH-s arclemosóját próbálom ki, amivel kapcsolatban nagy reményeim vannak, mert a Purito elvileg jobban is odafigyel a kemikália-mentességre, plusz olcsóbb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.