Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

vanoemi8

2020. január 17.

Ő volt az első pórbálkozásom a termékcsaládból, meg a csiganyálas okosságuk.
Nagyon szeretem, a zuhanykabinban vigyorog, és még mindig van belőle.(Augusztusban érkezett)
Direkt vártam több hónapot, hogy reális legyen az összkép.
Szóval nekem a T-vonalam zsíros, az arcom száraz, az orrom pedig télen-nyáron hámlik. Szeretnek a kozmetikusok. :D
Alapvetően nincs problélmás bőröm, de ha nem figyelek oda akkor kisebb armageddon tud elszabadulni.. na hát ő az én Brúszwiliszem az armageddonra!
(Majdnem)mindig zuhanyzás közben mosom le a sminkem, szeretem a praktikus arclemosókat, és ő bizony sminklemosásban is szuperul megállja a helyét. Nem csodaszer de nekem bőven WOW hatás, mert amikor megrendeltem akkor épp a ragyaszóródásos időszakomat éltem, sorozatos ételallergiák miatt, majd jött Ő, gyönyörűen lehúzta a gyulladásokat és rendezte az arcképem. (mellé befogadtam még 1-2 terméket a márkából:)
Ha utána hidratál az ember lánya akkor nem szárít, sőt, egy kis c vitaminos szérummal nekem ragyogó és sima szokott lenni a bőröm.
Teafás az illata, mint ahogy előttem is írtátok, számomra tiszta érzetet kölcsönöz.
Szeretem termék, ami talán a téli időszakban egy kicsit szárít, ilyenkor krémesebb, táplálóbb lemosót használok, de ha jön a kipöttyöződés nyúlok is érte és lávlávláv.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Ő volt az első pórbálkozásom a termékcsaládból, meg a csiganyálas okosságuk.
Direkt vártam több hónapot, hogy reális legyen az összkép.

balazskrisztii

2020. január 5.

Update
Jó ideje nem használok már olajos lemosót (amit kinéztem, épp nem volt kapható abból a boltból, ahonnan minden mást meg tudtam rendelni) és anélkül engem nagyon szárított. Nagyon érzékeny a bőröm, szóval nem fog ilyen problémát okozni mindenkinél, de már nem fogom újra venni. Helyette két nagy kedvenc:
1, https://kremmania.hu/kremek/innisfree-blueberry-rebalancing-5-5-cleanser isteni az illata, állaga és a habzása (!!!!!) de a következőhöz képest ez is szárít
2, https://kremmania.hu/kremek/cerave-hydrating-cleanser

Ez a második lépés az esti rutinomban, előtte olajos lemosót használok, kiegyenlítik egymást, nem húzódik a bőröm. A kettő együtt mindent eltávolít (fényvédő, smink) de bevallom, alapozót/bb krémet nem használok, ezekről nem tudok nyilatkozni. Nem vettem észre, hogy szignifikánsan kevesebb lenne a mitesszerem, de az biztos, hogy nem "terem" több :) kevés is elég belőle, nagyon jól habzik, nekem nem zavaró az illata, annak ellenére, hogy nem vagyok teafa rajongó. Könnyű adagolni a tubusból, ez nálam fontos kérdés. Az elvárásokat teljesíti, lehet másik irányba is nézelődök, de csak a kíváncsiságom/beteges rajongásom miatt

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Update
2, https://kremmania.hu/kremek/cerave-hydrating-cleanser

Maknae

2019. december 30.

Legeslegjobb lemosó, de ezt csak azután vettem észre, hogy leváltottam. Alig várom, hogy elhasználjam az újat, és visszatérhessek ehhez.
Nagyon kíméletes, a zsírosodáson rengeteget segít, a pattanásaim teljesen eltűntek a használata során. Mitesszereim még vannak, azokat sajnos nem tudja kiszedni, de a bőröm úgy unblock semmi mástól nem volt még ilyen tiszta. Az ára is kiváló. Mit mondhatnék még? Csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

bertasinanna

2019. december 4.

Nem szárítja a bőrt, viszont remekül eltávolítja a sminket és a kitisztítja a pórusokat. Utána hidratálót és más szérumokat használtam, ez a lemosó jó alapot adott hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

okroseva

2019. november 7.

Amit ígér, azt hozza is, szemgolyó zsírtalanításra nem ajánlanám, max kínzásképp.
Megbarátkoztam azzal, hogy egészséges egy kicsit fénylő, olajosabb bőr, így nekem ez sok, már letettem.
Kúraszerűen szuper lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Kúraszerűen szuper lehet.

viszvirag1

2019. november 6.

Egy nagyon szuper lemosó! Nem szárítja szét az ember bőrét és jó alaposan tisztít. Egyik kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

deezsina

2019. október 30.

Már használom vagy 2-3 hónapja ezt a lemosót és majdnem azt írtam róla, hogy semmi extra, de igazából pont emiatt egy elég jó termék. Az nagyon fontos, hogy nem húzódik tőle a bőr akkor sem, ha nem kenek rá azonnal valami más terméket. Szeretem hogy egy relatíve gyengéd termék, mégis jól habzik, és az egész arcomra kb egy borsszemnyi adag elég, ha borsónyit nyomok az már teljesen túlzás. Szóval a kiszerelése ellenére szerintem fél-1 évig simán elég lesz!
A BHA pórustisztító hatását nem annyira érzékeltem, de csodát nem is ettől a tisztítótól várok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Gerbo01

2019. október 27.

Régóta csak ezt használom arclemosóként, alaposan tisztít és nem szárítja ki bőröm, nem hagy furcsa érzetet. A sminkkel is könnyen megbirkózik, én mindent egy lépésben ezzel mosok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

patvik

2019. október 25.

Abszolút az egyik legjobb döntés volt eddig a bőrápolási rutinomban. Imádom, ahogy reggel felfrissíti és hűsíti az arcom, a teafaolajnak pedig külön örülök a pattanások miatt, remélem hosszútávú hatása is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Szeretem darab nyáron, melegben. Télen szárítja a bőröm, így más alternatíva után kell nézzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.