Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 5500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 5500 Ft

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 5500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3900 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

AlizPeter

2022. augusztus 30.

Hát sajnos le kell hogy pontozzam.. Nekem nem vált be szárította a kombinált/zsíros bőrömet. A szaga nekem borzasztó volt! Nemtudtam hogy a teafa ilyen büdös, direkt dohos szaga van, a hányinger kerülgetett a használata közben. Nagyon nem vált be sajna, nem veszem újra. 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 30.

Evelinka98

2022. augusztus 17.

Nagyon nem eri meg, legalabbis erzekeny pattanasra hajlamos borre, lehet talalni sokkal jobb osszetevokbol allo tisztitokat is.. elegge rendeszedtem az arcom de miota elkezdtem ezt hasznalni sokkal tobb a whitehead.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

SzilAnn

2022. június 7.

KM boxos szerzemény volt, kisebb kiszerelésű. "Elfogyasztottam" reggelente, sminklemosásre nem alkalmas (második lemosóként sem). A reggeli használat esetén a kombinált bőrömnek nem volt a legmegfelelőbb, néha szárította picit a bőröm, ugyanakkor hamarabb zsírosodtam tőle. Nagyobb problémát nem okozott, ugyanakkor ár-érték arányban nekem nem éri meg. CeraVe niacinamidos, vagy habzó hidrítáló lemosója sokkal jobban esik a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

lobolagi

2022. június 7.

nekem eddig nagyon bevált, reggelente használom arcmosásra. mivel felesleges kemikáliák nincsenek benne (így illatanyag sem) a benne levő hozzávalókat lehet érezni amiben dominál a teafa illata. nekem nincs bajom vele szerintem nagyon jó tiszta illat amit amúgy is csak használat közben érezni, az arcod egyáltalán nem lesz olyan. engem meglepett hogy eléggé habzik is, mivel gel cleanser van ráírva de ennek ellenére egyáltalán nem szárítja az arcom más habzó lemosókkal ellentétben. a bőröm nagyon szép tőle, nekem nagyon bevált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

Irudi

2022. május 18.

KM BB-ban jutottam hozzá egy kisebb kiszereléshez.
A többi minta után, amik a dobozban voltak, egészen meglepődtem azon, hogy mekkora mennyiséget raktak ebbe a kis tubusba; már napok óta használom.

Én szeretem a teafa illatát, úgyhogy az engem nem zavar. De ha zavarna is, szerintem a lemosó hatásáért cserébe uralkodnék magamon. :D

Puha, tiszta arcbőr, nem húzódik. Párás meleg környezetben teszteltem, és a szokásos pattanások fel sem bukkantak.

Kedvem lenne megvenni a teljes kiszerelést, de most betáraztam CeraVe-kből, úgyhogy egyelőre maradok azoknál. De felírom a virtuális kívánságlistámra, hátha jó kis karácsonyi ajándék lesz majd valakitől :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

KM BB-ban jutottam hozzá egy kisebb kiszereléshez.

Ancsa6

Korcsoport: >54
2022. május 14.

Nekem nem lett a kedvencem, túl erős az illata szerintem. Egyébként más problémám nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 14.

Lilko95

2022. április 21.

Jó kis lemosó, nem szárított, elég tisztának éreztem utána a bőröm. A teafa illata érződik benne, de engem nem irritált, bár elbír mindent a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 21.

BLili

2022. április 11.

Nagyon-nagyon szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Nagyon-nagyon szárít.

Tundebe

2022. április 11.

Ár-èrtek arányban nagyon jó. Nem húzódik tőle a bőröm, extra tiszta érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Ár-èrtek arányban nagyon jó. Nem húzódik tőle a bőröm, extra tiszta érzetet ad.

Monimania26

2022. március 12.

Nagyon szeretek kísérletezgetni a lemosókkal, ezért is vettem meg legutóbb ezt a terméket. Ami tetszett benne, hogy nem húzódott utána az arcbőröm, és úgy éreztem hogy jól tisztítja emellett. Egyetlen gondom van, ami miatt csak négyes, hogy az illatát nagyon nehezen tudom elviselni. Amúgy nekem nincs bajom az illatokkal, de valamiért ez nagyon nem jön be, persze tudom, ez szubjektív.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Vízben jól oldódó, kókuszdióból származó enyhe, gyengéd felületaktív anyag. Gazdag, dús habot képez, kellemes utóérzete van a bőrön és könnyen leöblíthető vízzel. Szulfátmentes.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.