Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Hiriel
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges
HegiD

2019. március 17.

Korábban féltem a habzó lemosóktól, mivel mindegyik, amit eddig próbáltam szárította a bőröm. Viszont ez a termék egyáltalán nem szárít, nem irritál, mégis jól tisztít. Ár-érték arányban az egyik legjobb.

HegiD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

katalin89

2019. február 28.

Szeretem:) és nekem az illatával sincsen különösebb bajom, pedig amúgy kozmetikumokban nem szeretem az erős illatokat Szemsmink eltávolítására is alkalmas, nem csíp és gyengéd.

katalin89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

crminn

2019. február 22.

Nem egy rossz lemosó, de nem is egy csodaszer. Valahogy nem érzem elég tisztának a használata után az arcom. Az illata megszokható, a kiszerelés pedig abszolút gazdaságos. 3 hónapja használom reggel-este, és még félig van a tubus.

crminn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

pinkyy

2019. január 27.

Egy nagyon jó arctisztító. Kellemes, enyhén teafaolajos illata van. Nem szárít, nem húzódik tőle az arcom, de közben alaposan tisztít. Ár-érték arány is nagyon jó.

pinkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

oszibarack

2019. január 21.

Az óriási hype miatt nagyon kíváncsi voltam rá és nem csalódtam. Jól habzik, szeretem a visszafogott, természetes illatát, alaposan tisztít. Nem lesz tőle 'csikorgós' az arcom, de most a téli hónapokban picit szárít. Nyáron, az ilyen izzadós napok végén szerintem egy álom a bőrnek. Ár/érték arányban nagyon jó termék.

oszibarack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Livi87

2019. január 19.

A sok pozitív itteni vélemény alapján vettem meg ezt a terméket.Viszont vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban.Ha olyan napon használom amikor nem sminkelek,hiába törlöm át tonikkal utána az arcom,nagyon rövid idő alatt olajos érzetű lesz a bőröm.Pattanásokat nem okozott,a pórusok méreteit nem vettem észre,hogy csökkentette volna.

Update:

Mindezek ellenére viszont a legjobb sminklemosó amit használtam,ami eddig a legjobban távolítja el a sminkem.

Livi87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Update:

Sylvi919

2019. január 11.

Régebben mindig összevissza mostam az arcbőröm mindennel, szappannal, tusfürdővel vagy millió féle drogériás meg natur lemosókkal. De sajnos semmi nem vált be, aztán kipróbáltam ezt. Ez az első olyan arclemosó amit tényleg elhasználtam és nem dobtam ki. Sőt már azóta újra is vettem. Nagyon szeretem a teafás illatát. Egy nagyon minimálisan szárít. De nem annyira, hogy húzódna tőle a bőröm. Imádom!

Sylvi919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

szucsnikky

2019. január 8.

Aliexpressről rendeltem, nagyon hamar megjött. Imádom ezt az arclemosót, kb 2 naponta használom reggel, nagyon szépen tisztít, ám picit valóban szárít, utána nem árt hidratálni. Engem az illata sem zavart, észre sem vettem, hogy teafaolajos, bár ez lehet azért van, mert nálam a teafaolaj állandó lakója a fürdőmnek, szinte mindenre használom :) Valóban kis mennyiség is elég belőle, sokáig kitart. Nálam abszolút újravevős.

szucsnikky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

nicolette91

2019. január 6.

Egy innisfree-s, hasonló jóságokkal rendelkező lemosóval felváltva használom, az egyetlen dolog, ami miatt néha az innisfree felé billen a mérleg, az az illat. Tényleg nehéz volt az elején hozzászokni az erős teafaolaj-illathoz, de kibírható/megszokható, és ettől eltekintve egy nagyon jól összerakott kis lemosó, ami sokáig kitart és többlépéses sminklemosás második lépéseként is tökéletesen funkcionál.

nicolette91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

kalen

2018. december 30.

Én kifejezetten szeretem az illatát. Kíméletesen tisztít, nem szárítja a bőrt. Zsíros, kombinált bőrűek számára megváltás. Valóban kis mennyiség is elég belőle.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.