KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cosrx

Ár:   $9.99   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2015. október 29.

Ár:   $9.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító gél alacsony pH értékkel (5.0-6.0). Természetes BHA összetevője hámlasztó hatású, tisztít, és fenntartja a bőr optimális pH egyensúlyát.

Felfedezetlen

2018. november 4.

Számomra ez A Lemosó. Kb. 2 éve használom, és nagyon szeretem. Sminket nem ezzel távolitok el, mert ahhoz talán kevés, de utána, vagy ha nincs rajtam smink, tökéletes. Az elején én is éreztem, hogy mintha feszült volt a bőr, de szerintem ez csak annak a hatása, hogy az arcomró lemosta a felesleges zsírt, és már teljesen hozzászokott a bőröm, nagyon kellemes utána a bőröm tapintása. Nem tervezek jó sokáig váltani.

Felfedezetlen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

lzsoficim

2018. november 3.

Sajnos nagyon nem jött be.Az illata fűszeres, én nem kedvelem ezt az illatot, de egy lemosóban nem zavar az illat. Egy ideig örültem neki, hogy szép és jó lemosó, de pár nap után elkezdett kiütésesedni az arcom, szerintem irritálta a sok fűszeres, növényes kivonat :( ha vkinek a bőre hajlamos ezeket túlreagálni,annak nem javaslom.
Sőőőt, ez alatt a pár nap alatt ki is szárította a bőröm.

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Sőőőt, ez alatt a pár nap alatt ki is szárította a bőröm.

sssniki

2018. október 16.

Egy bajom van vele, mégpedig hogy rendelni kell. Nem szeretek szállítást fizetni, az az igazság. De maga a termék nagyon jó. Tényleg nem irritálja a bőröm, jól tisztít. A teafa illata olykor-olykor megköhögtet, én személy szerint utálom a szagát. Pedig nagyon sok olajat elhasználtam már a pattikra.

Én inkább zsíros+érzékenybőrű, társaimnak ajánlom!

sssniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

Én inkább zsíros+érzékenybőrű, társaimnak ajánlom!

vombatvasarnap

2018. október 14.

Nagyon szeretem ezt a lemosot, imadom a teafaolaj illatat. Nem irritalja a borom, nem huzodik utana borom. Ujra fogom venni.

vombatvasarnap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

BTLaura

2018. szeptember 22.

Egy tubuson vagyok túl, de rájöttem, hogy a bőröm jobban szereti az olajos lemosót, mint a gélest. Jól tisztít, az illata picit erős, kellemesen habzik, de a felénél kb azt éreztem, hogy szárít. Most utazáskor tartok magamnál egy kis kiszerelést, mert amúgy szerettem, de hosszútávon nem tudom használni.

BTLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

gabiba

2018. szeptember 17.

Nagyon jó kis lemosó, de aki nem szereti a teafás illatot az ne vegye meg. Én is inkább esténként használom, nagyon jól leszedni a könnyű sminket és nem szárít annyira. Sztem nem befolyásolja annyira a pattanások képződését. Már egy jó ideje meg van és jóó lassan fogy :)

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Stanczi

2018. szeptember 10.

Kellemes zselé/gél állagú könnyed lemosó. Reggeli arcmosáskor használom és eleinte ugyan nem igazán voltam oda az illatáért (nekem kicsit túl erős volt), elég hamar hozzászokott az orrom, mivel nem érezni sokáig. Friss, tiszta érzetű a bőröm utána, egészen megszerettem. Elég nagy kiszerelésű termék, ujjbegynyi mennyiség is elég egyszerre, jó darabig ki fog tartani.

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

svekits

2018. augusztus 22.

Évek óta a Balea medet használom, nekem annál jobb lemosóm még sose volt és az ára is jó. Kíváncsiságból vettem meg ezt, és abszolút bejött. Jobban habzik, mint a balea, de nem veszem észre, hogy nagyon szárítana, közvetlen utána amúgy is folytatom a napi rutint, és mostanában inkább kombinált, zsírosabb a bőröm. Az illata kellemes, reggel kifejezetten jó használni, este sminket nem ezzel mosok, hanem olajos lemosóval meg a baleával, szóval nekem ez egy abszolút reggeli lemosó marad. Jó nagy kiszerelés, sokáig elég lesz, meg vagyok vele elégedve.

svekits
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

HunglerR

2018. augusztus 20.

Szeretem a teafa olajat, úgyhogy ezzel nincs gondom. Lehet hogy kipróbálok mást, mert szépen teszi a dolgát az amúgy száraz bőrömön, de néha nagyon húzódik tőle. Egy pihe puha kis arctisztító kefével viszem fel az arcomra az olajos lemosó után. Nagyon kevés kell belőle, így a kefével meg pláne. Szerintem érdemes kipróbálni főleg zsíros, pattanásos bőrűeknek.

HunglerR
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Bettina96

2018. július 29.

Egész jó, de ennyit rud a Balea med is szerintem, ami jóval olcsóbb...

Bettina96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Egész jó, de ennyit rud a Balea med is szerintem, ami jóval olcsóbb...

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.