Cosrx

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angi.retro, Módosítva: 2015. február 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

BHA hámlasztó, mely töményebb, krémesebb állagú emulzió. 17 összetevőt tartalmaz.

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Ár: 3000 , Eladó: vrk46
Állapot: 2-3x próbált, Helyszín: --, fizetés: Postával küldöm.
Stanczi

2019. június 14.

Nagyon szeretem a COSRX termékeket, mikor annak idején megrendeltem nem olvastam olyan figyelmesen az INCI listát, mint mostanában, az alkohol miatt nem vettem volna meg. Emiatt nem is merem csak 2 naponta használni, bár szerencsére nem szárít és könnyen beszívódik. Mostanra kialakítottam egy jó rutint, így szép állapotban van a bőröm, biztos segít fenntartani ezt, viszont a homlokomon lévő smirdlivel nem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

elike

2019. május 31.

Az Aha/Bha-s tonerrel együtt használom két-három naponta. Remekül eltünteti a miteszereket, kisebbé teszi a pórusokat. Eddig a PC 2% BHA géljét használtam, az volt az etalon és ebben az emulsióban ugyan kevesebb a BHA tartalom, de összességében jó a hatása. Maradhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

asszembocicsoki

2019. január 22.

Nem csodaszer, nekem a pattanások megjelenésén aligha segített, de csodásan hidratál és igazából valamivel azért szebb a bőrképem mióta használom. Hatalmas mennyiség jutányos áron (én kb. 5500 Ft-ért jutottam hozzá). Kb fél éve nyúzom és a fele se fogyott el, pedig eléggé pazaroltam az elején. Nagyon kevés kell csak belőle, ha túl sokat visz fel az ember akkor kicsit csíp (nyilván). Az illatában erősen érezni a teafát.
Összességében nagyon jó kis termék, szerintem minden bőrtípus tudja szeretni, megfelelő föléhidratálás és FÉNYVÉDŐ mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Aliko

2018. december 15.

Érzékeny vízhiányos bőröm van ami emellett korom ellenére (30 elmúltam) gyakran volt mitesszeres és pattanásos kenhettem rá bármit. Végül a Crosx-et és a hámlasztót hívtam segítségül és bár olvastam róla negatívat véleményt is nekem semmi gondom nem volt. Leginkább a túlhámlasztástól féltem, mert tényleg extra érzékeny vagyok, de no para, csak okosan kell csinálni! Az Aha - val kezdetem és heti egyszer használtam. Ekkor egy minimális változást éreztem csak, a bőröm puhább lett és kevesebb lett a pattanás is de ezzel nem akartam megelégedni. Duplázni még nem mertem így bevetettem vele együtt a BHA-t. Ekkor a miteszerek száma is szépen csökkenni kezdett... majd emeltem az adagot az addigi 1:1-ről 1:2 majd 2:2 -re. Kb 3 hónap alatt 1 nap pihenés BHA egy nap pihenés AHA váltással dolgozok. A bőröm nem pirosodik, nem hámlik helyette szinte 0 pattanás (kivéve a bizonyos időszakban) mitesszerek száma radikálisan csökkent és lényegében egy pihe puha bőrt kaptam kevesebb ránccal... De tényleg ;) Így azt kell hogy mondjam ha szépen fokozatosan vezetjük be nem okozhat problémát még extra érzékeny bőr esetén hiába magasabb a sav tartalma. Több hónapos használat után elégedetten mondom azt megérte a vétel....

Önmagában talán kevés lenne, ez tény talán akkor érdemes úgy próbálkozni, ha valaki érzékeny bőrű mint én és nagyon fél az AHA-tól. Illetve nálam a nyári terv lesz a BHA- kúra szóval majd meglátjuk akkor mit mondok.
Egyelőre meg vagyok elégedve párban használva tökéletes társa az AHAnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

Egyelőre meg vagyok elégedve párban használva tökéletes társa az AHAnak.

ManekiNeko

2018. december 7.

Önmagában kevés, de ettől független nincs vele baj, Az arcom simább a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

gabiba

2018. szeptember 16.

Gyorsan felszívódó emulziós Bha, erös teafás illattal. A miteszereket valóban csökkentette, kellemes érzetet hagyott a börön. Sajna az alkohol tartalma miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

BirsAlma

2018. szeptember 11.

Már régebben megvettem, csak nem használtam, mert AHA-t használtam eddig. Az orromon és az államon van (volt!) problémám a mitesszerekkel. Pedig ha tudom, hogy ez ilyen jól eltűntei őket, akkor már előbb elkezdem használni. Viszonylag gyorsan beszívódik, kellemes tapintású utána a bőröm. Irritációt és hámlást nekem nem okozott. Bár én csak kétnaponta használom és így is szép lesz tőle a bőröm. Az arcom többi részén nem használom, mert ott nincs ilyen gondom. Nagyon jó áron sikerült megvennem, a 100 ml nem került 5.000Ft-ba sem, így elég sokáig elég lesz. Az illata nekem egy picit mentolos gyógynövényes, de nem zavaró. Az állaga tejfehér, könnyű textúrájú. Én nagyon megszerettem, mivel nekem megoldotta a problémámat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Albertina

2018. július 11.

2018. július 10.
Megrendeltem az AHA-t, és a BHA-t is az első véleményezésem után 1 hónapon belül. A 3-at használom felváltva sorban, minden este, már 2 éve folyamatosan, télen-nyáron. Ez fogy a legjobban, de még mindig van az alján olyan 1.5 cm. Több mint 2 évig kitartott. :) A másik kettőből még kb 1/3 van a flakonokban. Azt kell mondjam csoda termékek számomra, mert mióta őket használom, nagyon ritkán jön ki pattanás az arcomon, és nagyon bánom, hogy nem bukkantam rájuk hamarabb. Csodaszerek ezek a koreai termékek számomra! Koreai fényvédőket, koreai bb-ket használok, hozzájuk hasonlót még itthon a drogériákban nem sikerült találnom. Már nem is keresem. Ami még nagyon fontos, hogy megfizethetőek! Szóval mindenkit bátorítanék, aki hasonló gondokkal küzd, hogy tegyen egy próbát.

2016. július 7.
2 hete használom, kezdetben naponta, most már csak 2 naponta, mert így is elég. Pattanások teljesen megszűntek, mitesszerek csökkenőben. A bőrt feszessé, hidratálttá teszi, nem zsírosít, nem szárít, inkább optimalizál. Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel! Ez az első hámlasztóm és első koreai kozmetikumom, de nem az utolsó! 4300 ft-ért sikerült megvennem Ebay rendeléssel. 2 pumpányi elég az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

2018. július 10.

2016. július 7.

vadvirag919

2018. június 14.

Eleinte nem szívesen használtam, a szaga miatt félre is tettem egy időre. Nagyon parfümösnek tűnt, de nem akartam, hogy csak álljon a polcon így újra utána olvastam. Most az arcomra napi szinten használom, hogy a tiszta pórusokat fenntartsam, illetve lábra/hónalja is kenem a gyulladásokat csökkentésére. Így nagyon jól teljesít. Jól beszívódik, igaz kicsit lassabban, de nap közben is jó hidratálónak. (Amióta az Ordinary és a koreai cuccok megjelentek az életemben nem húzódik vagy száraz a bőröm, és már nem is zsírosodik. Simán kimehetek az utcára púder nélkül, mert nincs rajta egyetlen piros folt sem. Hihetetlen.)
Kiadós adag, lábszárra nekem elég 2 pumpálás, de valóban zavaró, hogy nem látom mikor fog elfogyni...
Nincs azonnali, látványos hatása, de pár nap után észlelhető, hogy selymes, gyulladásmentes a bőr. Epilálás után pár órával simán kenhető, reggelre pedig lehúzza a lábamon a nyomkodás/benövés okozta csúnyaságokat is. Biztos, hogy újra fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Lestine

2018. május 17.

Hámlasztónak kevés. Viszont hosszú távon használva, hámlasztó mellett szépen karbantartja a bőrt. Kellemesen hidratál és hűsít. A csomagolás nem tetszik, mert egyáltalán nem lehet látni, hogy mennyi van még benne. Nem tudom, hogy újra fogom e venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.