Cosrx

Ár:   $25   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: WorkingClassGirl, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. április 28.

Ár:   $25
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a száraz bőr számára tervezett krém PHA-val (polyhydroxy acid) segíti a puha, hidratált és harmatos megjelenést.

pH:5,0±0,5

DuendePadme

2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: műanyag tégely, spatula nem érkezik
Állag: felkenés után overnight mask érzetem van, mintha nem szívódna fel teljesen
Hatása: elhasználtam, de nem vettem észre semmilyen hatást a hidratálás mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Bőrtípus: Vízhiányos, érzékeny
Bőrprobléma: Aknefoltok, öregedés

Csomagolás: műanyag tégely, spatula nem érkezik

GNóri

2019. szeptember 20.

Sajnos harmatos megjelenésű bőrt nem tapasztalok, viszont tényleg baromi jól hidratál! Csak éjszakára használom, mert elég sűrű állagú és nehezen szívódik be, így viszont kevés is elég belőle, kiadós az 50 ml-s tégely. Szeretem az enyhe kókuszos illatát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

petszilva

2019. augusztus 21.

Csak egy mintát használtam, de jól hidratál, teljesen beszívódik és nem irritált. Reggelre puha lett a bőröm tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Martus123

2019. április 24.

Hetente többször is használom,semmilyen irritációt nem tapasztaltam.Nagyon kevés elég belőle. Én már nem használok hidratálót ezután a krém után.

Update: lehet, hogy nem jó a heti 2-3x használat.. Érdekes, de az arcomat nem bántja, ellentétben a dekoltázsomat irritálja...Ki érti ezt. Emiatt lepontozom, de csak 1 csillagot vonok le tőle, mert lehet, nem az Ő hiája, hanem a gyakori használaté, az irritáció.

Újabb update: azt vettem észre, hogy zsírosítja az arcom. Csak este használom, de reggelre tiszta zsír a fejem, nagyon nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

BHeni43

2019. március 31.

Nagyon szerettem. Könnyű krém nagyon jó hidratáló hatással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Nagyon szerettem. Könnyű krém nagyon jó hidratáló hatással.

Duende

2019. március 1.

Elhasználtam belőle 1 tégelyt, én nem szerettem benne, hogy idő kell, amíg beszívódik, hagy ragacsos érzetet, így csak éjszakára használtam.
A bőrképemen nem javított, igaz nem is rontott.
Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

A bőrképemen nem javított, igaz nem is rontott.
Nem fogom újravenni.

estokani

2019. február 27.

A készítő névének én a saját házam falán avatnék egy táblát, csak mondják meg ki az!!
Száraz, vízhiányos 36éves fehér bőrömmel ez csodát művelt, de tényleg. Általában minden másnap este használom. Alapos tisztítás után a márka alacsony péhájú :) tonik társával törlöm át az arcom mielőtt ezt felvinném. Megvárom míg beszívódik és lefekszem aludni. Másnap korán kelek, hogy legyen idő simogatni a pofám :D mert elképesztően puha!
Következő este Borabit szérum és rizs maszk, és így megy körforgásban.
Az AHA és BHA nekem nem vált be, valahogy nem sikerült egyensúlyba hoznom egyiket sem a rutinommal. De ő... Tégelyes, de nem érdekel! Nem sokat kell belőle használni, az állaga zseniális így elég egyszer belenyúlnom 1-1 használat során akkor meg úgyis tiszta kézzel teszem.
Hálás vagyok koreának és ennek a terméknek, nincs mese!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Következő este Borabit szérum és rizs maszk, és így megy körforgásban.
Hálás vagyok koreának és ennek a terméknek, nincs mese!

ostra

2019. január 22.

eddig minden cosrx terméket szerettem, így hát kiváncsian próbáltam ki ezt a terméket is. nagyon tetszik benne, hogy puha bőrt eredményez másnap, ha előtte való nap este felkenem. az állaga is tetszik, könnyű felkenni, eloszlatni a bőrön. sajnos nehezen szívódik be nálam, de ezt leszámítva a hatása megér egy négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

monett

2019. január 1.

Állandó új, más, jobb hidratáló után kutatok, neki nagyon jó az incije és az itt olvasott vélemények is igazán meggyőzőek voltak. Én nem tapasztaltam a hámlasztó hatását, ellenben igazán jó hidratáló és valóban, kevés is elég belőle. Valahogy mégsem része a jelenlegi rutinomnak mert más, könnyedebb formulájú krémet használok, és azt, ha kell, inkább 2 rétegben viszem fel, hogy biztos ne legyen t-vonalban fénylő a bőröm. Akkor szoktam elővenni, mikor valami miatt a szokásostól több hidratálásra van szüksége a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

vrita90

2018. december 2.

Update: miutan a masik krememet elhasznaltam, tenyleg ujra vettem. Szerettem az allagat, a hatasat, ar-ertek aranyban tokeletesnek tartottam. Az egyetlen problemam, amiert nem vettem aztan ujra, hogy berobbant a the ordinary marka, es muszaj volt kiprobalnom.

2017. December 17: Csak mintat probaltam, de az meggyozott. Pattanas utani hegeket iszonyat gyorsan helyrehozza. Ha elfogy a jelenlegi kremem, ezt fogom ujravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.