Cote d'Azur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 065 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. október 31.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 065 Ft

Burberry Body parfümutánzat

Illatcsalád: ciprusos-gyümölcsös

Összetétel: üröm, barack, frézia, írisz, rózsa, kasmírfa, szantál, ámbra

Ár: 2 065 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Albertina

2017. december 21.

Nagyon finom, diszkrét, kellemes illat. Sajnos rajtam nem tartós, 1-2 óra alatt tovaszáll, amit nagyon sajnálok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

tyutyu

2017. november 24.

Szerintem nagyon finom, kellemes és nőies illatú parfüm. Nem ismerem az eredetit de ez így ahogy van jó! :) Kicsit babás, de nem igazán púderes illat, mert van benne fanyarság is, szerencsére nem fullasztó és nem tömény. Kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

BernadettP

2016. február 28.

Több gyártótól is van parfümutánzatom az igaziak mellett. Ez volt az első olyan, amit hasonmásként vettem. Jól ismerem az eredeti Burberry Body-t is, és az illat szinte megszólalásig ugyanaz, még jobb is! Én nem tudom, hogy csinálják ezek a gyártók, de rajtam az eredeti kb 3-4 óra után már nem érezhető, fuvallat sem lengedezi az orromba ezt a finom illatot, míg a hasonmása - és most tényleg nem túlzok - állásinterjú előtti estén befújtam vele az éppen akkor rajtam levő blúzom, amit utána kimostam hétvégén. Majd 1,5 héttel később, mikor felvettem, ültem az irodában és egyszerűen nem tudtam, hogy melyik munkatársnőm visel Burberry Body-t, mígnem rájöttem, hogy az én blúzomon van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.