Cover FX

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,5 g
Lelőhely:   külföld, online külföldről

Hosszan tartó, teljes fedésű alapozó stift és korrektor egyben. 32% pigmenttel azonnal elfedi a bőrhibákat, miközben krémes és mégis súlytalan textúrája könnyedén siklik a bőrön, és tökéletesen beleolvad a "második bőr" jellegű végeredményért.

24 árnyalatban kapható

zsuzsoka0925

2019. január 14.

Korrektornak használom: egy rúzsecsettel felveszek egy kicsit és csak felpöttyözöm az érintett területekre, aztán eldolgozom az ecsettel és erre jön az alapozó. Ezt Lisa Eldridge egyik videójában láttam és abszolút bevált a technika. Maga a termék egyébként nagyon kis kompakt, jól használható cucc, szépen fed, ajánlom kipróbálásra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

narancsfavirág

2018. május 3.

Megkedveltem ezt az alapozót, mert igazából mindazt tudja, amire mostanában szükségem van. Nem lettem rá érzékeny, és van belőle elég világos árnyalat, ami passzol a bőrszínemhez. Elég jól eldolgozható, bár én mindig primerrel használom, mert elég száraz bőröm van. Építhető is, de aki erősebb fedést szeretne minden nap, annak nem igazán ajánlom, mert így használva pillanatok alatt elfogy. Jól tart a nap folyamán, és szerencsére nem szárítja ki a bőrömet. Estére azért megkopik, de nem túl feltűnően. Nagyon kicsi a csomagolása (kb. korrektor méretű), és stiftes, és így könnyen hordozható, ami jól jön utazásnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Triacontanyl PVP
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Squalane eo 1 0

Az F vitaminnak egy formája, ami emolliens, bőrpuhító anyagként használt a kozmetikumokban. (forrás)