Cover FX

Ár:   $44   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. június 11.

Ár:   $44

A Custom Cover Drops magas koncentrátumban tartalmaz pigmenteket, amely lehetővé teszi, hogy testreszabhass minden terméket és módosíthasd annak fedését.

Hozzáadhatod víz-, olaj és szilikonalapú hidratálókrémhez, szérumhoz, olajhoz, primerhez, alapozóhoz és színezett hidratálókrémhez.

• 1 csepp = áttetsző fedés
  • 2 csepp = közepes fedés
  • 3-4 csepp = teljes fedés

GyongyiCsoban

2019. május 14.

életemben nem használtam ilyen jó terméket, arckrémbe keverve, vagy magában használva, attól függ, hogy milyen hatást akarunk elérni... tökéletes , és végtelenségig elég :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

natulcien

2018. július 16.

Ez egy nagyon érdekes termék. Nekem az keltette fel az érdeklődésem, hogy meg lehet változtatni vele az alapozó színét/árnyaltát. Sokszor vásárolok Interneten keresztül és néha nem lesz 100%-os a választás. Vagy, mondjuk mást sminkelek és felesleges, hogy minden árnyalat legyen itthon alapozókból, így egyszerűbb kikeverni a megfelelő színt. No ezzel a cseppes termékkel a sárgást tónust lehet rózsásítani, illetve világosít is az árnyalaton. Van neutrális, sárgás és pinkes árnyalat. Én a fenti célzattal vásároltam a rózsaszín árnyalatot. Ritkán használom, de akkor nagyon praktikus. Ami a legjobban meglepett, hogy tényleg borzalmasan kevés elég belőle, mert annyira pigmentált. Én az egy cseppet sem használom fel egy-egy alkalommal,a mi ajánlott. Sokkal kevesebb termékkel el lehet érni a megfelelő hatást. A célirányos mattosítást még nem próbáltam mert nem szeretem a matt sminkeket, de már a kis fél cseppem is mattít kicsit az alapozón. Alapfunkcióra is biztos hasznos lehet ha valaki a saját árnyalatát szeretné sötétíteni világosítani pl.tél, nyár vonatkozásban. Nekem rengeteg alapozóm van az év minden szakára, de ha lenne egy kedvenc valószínűleg ehhez a termékhez nyúlnék, hogy módosítsam a már meglévő termékemet. Imádom, hogy ilyen szinten személyre lehet szabni a termékeket. Ez a boszorkány-konyháskodás szerintem nagyon izgalmas a sminkvilágban, szóval ez a termék megérdemli az 5 csillagot. Izgalmas, hasznos, praktikus, multifunkcionális, és nem csak azt hozza mit ígér, de még többet is tud, fantáziánkra bízva a lehetőségeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Polyglycerin-3

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.