Coverderm  Finishing Powder

Coverderm

Coverderm Finishing Powder

Ár:   5850 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. május 18.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egy áttetsző, könnyű púder, amely megszilárdítja a camouflage make-up-ot, de bármilyen make-up rögzítésére kiválóan alkalmas és természetes kinézetet nyújt 24 órán keresztül. Tökéletesen elvegyül a make-up-pal és sugárzóvá, ragyogóvá és selymessé varázsolja az arcot. Illik minden make-up színárnyalathoz, nem változtatja meg annak színét. Ideális a faggyúmirigy és a verejtékezés elnyelésére, ennek következtében gyönyörű szaténos-matt hatást biztosít, így egész nap tökéletesen védi a sminket. Hypoallergén, minden bőrtípusra ajánlott, akár mindennapos használatra.

Kiszerelés: 25 g, 50 g

irislove

2015. február 14.

A korrektorok fölé használtam, hogy vízálló legyen, de azóta találtam jobbat. Nem mattít 100%-osan, inkább csak 30-40%. Izzadás, de nem vízálló, szóval medencés buliba valami brutálabbal állítanék be. Amíg 13 voltam jó volt, most már tudom hogy annyira mégsem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 14.

bandita

2012. május 18.

Fehéres állagú finom illatú pehelykönnyű, áttetsző, nem lisztes fedésű porpúder. A márka általam használt alapozójával együtt rendeltem, camouflage alapozó fixálására. Sajnos az illata már kicsit sok az orromnak, és számomra elég fénylő felületet hoz létre. Aki nem kedveli a matt fedést, annak tökéletes lehet, mivel engedi az alapozót érvényesülni. Ecsettel lehetett szépen eldolgozni, pamaccsal kevésbé sikerült. A fedél alatt pici, nem szokványos méretű lyukacsos műanyag kerek adagolólap van, amely rögzíteni tudja a benne található 4,5 cm átmérőjű plüss pamacsot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 18.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines
Tartósítószerek: Methylparaben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.