Covergirl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2013. augusztus 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

mariib

2013. augusztus 22.

Nagyon szepen szetvalasztja a pillakat, abszolut csomomentes, viszont nagyon nehez levakarni sminklemosoval, emiatt levontam egy pontot. Szep pillakat csinal, nem kifejezetten dramai a hatas, de azert feltuno.

Update: Sajnos nem tudom hasznalni a spiralt, mert csak a sajat markaju sminklemosoval tudom leszedni, az pedig nagyon nem jott be. :( Levontam meg ket pontot, duplan penzkidobas volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.