Best of Beauty 2019

Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló és tápláló shea vaj tartalom. A ricinus és szőlőmag olaj hidratálja az ajkat. Parabénektől, ftalátoktól, propilén-glikoltól és ásványi olajtól mentes formula.

3 árnyalatban:

• "Pink Jégvirág" -Finom chai tea ízesítéssel.
  • "Vörös Szikra"-Finom cukorka ízesítéssel.
  • "Fagyos Pezsgő" -Finom vanília, narancs ízesítéssel.

svivko

2014. január 7.

Hümm... Kell neked impulzusvásárlás vivkó. (ahogy látom, már ketten vagyunk ;)
Valami eszméletlen gyönyörű csomagolást kapott, de tényleg baromi szép, már-már karácsonyfát is vígan díszítenék vele (ha nem ennyibe kerülne -2500Ft), de ott azért még nem tartok anyagilag.
Én is a pink jégvirágot hoztam magammal, mivel sok információm nem volt a pigmentáltságról pirosat már nem, fehéret meg MÉG nem akartam az ajkaimon hordani. :) De nem kell tartani tőle, vagy pont ugyanolyan színe van, mint a csőrömnek, vagy kb semmi színe nincs felkenve. Ez eddig semleges.
Az ecsete pocsék. Apró szúrós kis bigyó, szerencsére az eldolgozást nem befolyásolja, csak nemkényelmes negyedjére is mártogatni, hogy mindenhova kerüljön szmötyi - pedig a képeimnél láthatjátok hogy egyáltalán nincs nagy szám. Összehasonlítottam KM-os átlagos szájfényekkel mint pl az essence stay with me-je és az c&E ecsete 2/3-a az essencének.
A fénye csodás, igazi szaftos vizes fényű ajkak, a mikrocsillámok szépen irizálnak közelről, de sajnos ebből a közelségből már a vivuss által említett "darabkák" is látszódnak. Mintha radírozó szemcsék lennének benne. :( És elmasszírozni őket lehetetlen. De amúgy mintha a tubusban is látszódnának...Hüm-hüm...Itt kezdtem el nem szeretni, az ecset még elment.
Ápoló képessége több mint jó, elég ránézni amúgy az összetevőlistára és az ajkunk kisimul. Hatalmas pozitívum. Száraz ajkú egyéneknek tökéletes ajakfény.
De éppen ezért 2 max 3 óránál tovább nem tart egy alapos kenés, mert a bőrünk nagy vidáman beszívja.
Picikét ragad, de pont csak annyira hogy ne csurogjon le az ajkukról.
Az illata (chai teát figyelmen kívül hagyom) totál sütis. Azt még nem tudom milyen süti, de finom lehet, mert nagyon tetszik. :)
Nem tudom még, hogy szeret, vagy nem szeret. Gonibóni leszek és adok neki egy *aprócska halálsikoly* 3-ast. De a lelkem nyugodt, mivel a márka összes terméke bevált, szórtam nekik az 5 csillagokat, most el kell ismernem, ők sem lehetnek tökéletesek. :/

Update: A hűvösebb idő megenyhítette a szívemet, plusz a hidratálása sem utolsó, így újraértékelném Őt, gyakori használat során kialakult véleményemmel.
A Nr. 1 téli szájfényem lett, a kis szemcsék felolvadnak az ajkakon, és a fény eltűnése után is órákon át hidratál. Az illata télen még finomabb, szerethetőbb sütike, mint nyáron, és a fénye még mindig szép vizes.
Plusz egy csillaggal feljavítom, hisz a kezdeti sokkot nem tudja felülmúlni a kis olvadó golyóinak köszönhetően...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

Hümm... Kell neked impulzusvásárlás vivkó. (ahogy látom, már ketten vagyunk ;)
Picikét ragad, de pont csak annyira hogy ne csurogjon le az ajkukról.

wishes

2013. szeptember 11.

Összességében olyan szép ez a szájfény, hogy rossz róla azt írni, hogy nem épp ez a Crabtree egyik csúcsterméke :(
Bár használgatom, én is felfedeztem a hiányosságait (kicsi applikátor, darabosság, felszívódás), azt viszont meg kell hagyni, hogy szép vizesen csillog és szuperül ápolja az ajkakat.
Ki milyen kompromisszumot hajlandó kötni vele, aszerint döntsön mellette vagy sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

vivuss87

2013. április 21.

"Pink Jégvirág" árnyalatot szereztem be, most, hogy féláron adják. Mivel sajnos nincs teszter, így ránézésre döntöttem mellette. De a színe sokkal világosabb, mint a tubusban. Felkenve nagyon természetes, csillámos, és puha, selymes lesz tőle a szám. Az illata valami mesés, és az íze is hasonló. Viszont egyáltalán nem értem, miért vannak benne apró darabkák?? Összetevőket nézve, mintha ki lenne csapódva benne a shea vaj. Látványra nem zavaró, viszont ha összeérintem a számat, érzem benne. Szerintem ez elég kellemetlen. Tartósságot tekintve 2-3 órát bír. De a darabkák miatt levonok 1 csillagot. Teljes árát sajnos nem éri meg, még talán a felét sem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract