Creation Lamis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2017. január 8.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Davidoff Cool Water Woman jellegű illat

Illatkategória: virágos-vizes

Illatjegyek: ózon, ananász, méz, lótusz, dinnye, liliom, szantál

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
adrica

2016. április 4.

Nagyon szerettem! Sőt még mindig szeretem! Van még vagy egy fél üveggel. Minden nyáron előveszem és egy kicsit használgatom. Főleg Balcsin! Vízpart mellé szinte kötelező! Imádat van. Egy hátránya a tartóssága. Vagy is annak hiánya. De attól függetlenül, amúgy is jól esik nyáron egy kis hűvös lötyi, ha elfogy valószínű újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Priscilla

2014. december 25.

lehet még valahol kapni ezt? 10-12 éve volt meg. Életem legelső parfüme volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

lehet még valahol kapni ezt? 10-12 éve volt meg. Életem legelső parfüme volt.

Orchid

2013. január 11.

Jó 12 éve már, hogy először találkoztam ezzel az illattal. Akkor még teljesen kék volt az üvege és a kupakja is, csak a doboza nem változott azóta.
Csodaszép emlékek kötődnek hozzá, aztán nagyon sajnáltam, hogy sehol sem tudtam már hozzájutni, feledésbe merült a neve is, míg itt rá nem találtam. Egyből el is kezdtem kutatni utána, hogy hol lehet beszerezni és tessék:
http://akciosillat.hu/spd/140893/Creation_Lamis_Icy_Cold_Woman_EDP_100_ml_Davidoff_ Ráadásul nagyon olcsó is.
Érdekes illat egyébként, az üvegben nekem olyan igazi jéghideg illat, ami szinte karcol, rajtam viszont sokkal édesebbé válik, de még úgy is nagyon kellemes, nem tolakodó és meglehetősen tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

annamarialado

2013. január 11.

Nagyon régi idők jó idők emléke és egy régi barátnő köttődik ehhez az illathoz én nem használtam mert akkoriban a barátnőm illata volt csak szeretem rajta locsolta is magára ezerrel nem sajnáta az biztos az egész lépcsőház a lakás és minden ettől az illatól illatozott.Ma már használnám én is ha rátalálnék,,.....sajnos azóta a barátnővel barátságunk megszakadt.....de amikor ezt az illatot láttom mindig ő jut róla eszemben és a hozza kötött emlékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Amyl Cinnamyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Lyral, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Methyl 2-Octynoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract
Színezékek: Color
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.