Creed

Ár:   44 000 Ft és 67 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 28.

Ár:   44 000 Ft és 67 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Aventus for Her fantasztikus minőségű alapanyagokból épül fel: ropogós zöld alma és ibolyalevél nyit, majd májszori szantálfa, hamvas rózsa, orgona, mósusz és csodafinom gyümölcskosár – barack, feketeribizli – vár.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gardia

2021. január 8.

Ez az illat egy katasztrófa. Olcsó ruszki kölni illatú, szúrós, enyhén masculinos borzadály.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Echooo

2020. szeptember 7.

Meg ezt sem venném, maximum akkor, ha 10000 Ft lenne, de még akkor is inkább ez, mint a Delina. Az a másik, ami felidegesített. Valahogy többet vártam. Egyébként ez is kellemes számomra, de nagyjából olyan, mintha valamelyik nesti dante szappant használnám. És ennyi. Menő-szappanos tisztaságillat. És inkább rózsás túlnyomóan, bár tény, hogy zöldesebb alappal. A Delina édeskésebb. Egyik karomon az egyik, másikon a másik, így dupla agyfasz. Egyik sem megvevős :( Öhöh, most megcsapott valamiféle bigmacszósz-szag belőle :DDD Még a végén érdekesebb lesz, mint gondoltam.

Update: nemjau :( Semmilyenre szárad le. Olcsó hatásúra. That's a no.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Update: nemjau :( Semmilyenre szárad le. Olcsó hatásúra. That's a no.

pacsalia

2020. július 14.

botrányosan rossz! wc illatosító szaga van, ráadásul az undorítóbb fajtából :O nem értem, mi kerül rajta ennyibe. ha ki akarsz irtani mindenkit magad körül, akkor viseld bátran! :D vicc ez az illat, komolyan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

erika0325

2019. május 2.

Ropog, harsog, néha odaszúr valami hideg érzet, majd csendesedik de védig szép marad rajtam, én nem nevezném pasisnak, inkább unisex. Rajtam kifejezetten jól áll, szeretem. Harmadik fújóst fogyasztom:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

tigerkid

2019. március 24.

Juj! Üvege alapján nagyon megtetszett a parfüm, de bár ne fújtam volna! Ahogy a csuklómra fújtam, kapott a kézelőm is belőle, így több napja folyamatosan érzem. Kifújáskor se volt a kedvencem, olyan semmilyen, de később nagyon zöld illat lett, ami számomra inkább férfi, mint "for her".
Ezzel annyira mellélőttem, hogyha fizetnének,se fújnám többször magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 24.

Ezzel annyira mellélőttem, hogyha fizetnének,se fújnám többször magamra.

andrea91

2019. január 19.

Ezzel az a legnagyobb baj hogy ez még mindig nem for her, meg hogy ez ennyiért valahogy nagyon nem tűnik jó üzletnek, mintám volt, át is adtam egy pasinak, úgy már elmegy, de felesleges teljesen. Pedig nagy Creed rajongó vagyok elfogult is talán néha, de ez nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

szbhelga

2019. január 18.

Őszintén meg vagyok lepődve azon, hogy itt sokan a "szúrós" jelzőt használják erre az illatra. Az én bőrömön ez egy édes kis semmiség, a kifinomultabb fajtából. Könnyed fehér virágok keverednek habkönnyű gyümölcsös tónusokkal, szigorúan követve az aktuális divattrendeket, és ügyelve arra, hogy a lehető legtöbb embernek megfeleljen... Persze magas minőségűek az alkotók, de ez így egy dögunalmas tucatillat nekem, magas "ezt az illatot már valahol éreztem" faktorral. Az egyetlen fordulat benne, hogy leszáradáskor nagyon-nagyon durván mósuszos lesz. Szerintem ez a váratlan meglepetés nem eshet jól azoknak, akiknek tetszik az illat kezdeti ártatlansága, bár ez nyilván bőr- és ízlésfüggő. Összességében egyáltalán nem vagyok lenyűgözve, és erre tesz még egy lapáttal az arcpirítóan magas ár is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

dorottyatth

2019. január 16.

Sajnos rajtam katasztrófa ez az illat. Isteni finomnak indul, aztán átmegy egy papás arcszesz illatba.. Csak azért adok rá 3-ast mert konkrétan levakarhatatlan 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Zdorci

2018. október 10.

Nos, kis nerolis mintám van belőle és több nem is lesz. Igazából csak azért próbáltam ki mert az egyik JHG White Spirit értébelésben azt olvastam, hogy ez az illat hasonlít hozzá és ezért kíváncsi lettem. Nekem megvan a White Spirit így jól össze tudtam hasonlítani őket és azt kell, hogy mondjam én túl nagy hasonlóságot nem véltem felfedezni. Az Aventus for her számomra egy elég férfias illat és fel vélem fedezni benne a férfi párját. Maga az illat egyébként nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

Katinka90

2018. szeptember 26.

Akarom még!!! Sajnos csak egy kicsi minta erejéig volt az enyém, de beleszerettem , és ne kérdezze senki hogy miért! A szerelem is pont ilyen. Megmagyarázhatatlan! Nem tudod hogy jó -e vagy rossz-e ő valójában csak azt tudod különlegessé vált számodra és vele együtt vagy egész,
nem érdekel senki más vélemyénye!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

nem érdekel senki más vélemyénye!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.