Creed

Ár:   44 000 Ft és 67 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 28.

Ár:   44 000 Ft és 67 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Aventus for Her fantasztikus minőségű alapanyagokból épül fel: ropogós zöld alma és ibolyalevél nyit, majd májszori szantálfa, hamvas rózsa, orgona, mósusz és csodafinom gyümölcskosár – barack, feketeribizli – vár.

Saroltta

2022. március 31.

Megvettem a kimért változatot, de nem hiszem, hogy ilyen lehet a királynők illata. 😒 Egyik pillanatban még tetszik, a másikban meg már olyan mint a macskaspricc. Húsvétra viszont tuti kölcsönadom egy pasinak, hogy megvicceljen vele néhány csajt. 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 31.

Bobe92Varga

2022. február 26.

A férfiaknak szánt verziója egész szuperül sikerült. A for her nekem nem tetszik. Tini koromból egy drogériás illatra emlekeztet, talán a pink koponya üveges Policera. Rajtam szúrós alkoholos illattá változik. Tömény és mégsem tartós, mintha egy hipermarket akciós pálcás illatositóját érezném. Közel a 30-hoz és ennyi pénzért már nem ezt a hangulatot szeretném átélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 26.

leaseydoux

2022. február 20.

A Spice and Wood és a Royal Princess Oud óta egyre bátrabban nyúlok a Creed polcok felé. Bár az árfekvést még mindig kicsit távolinak érzem az optimális illat-budget-től, de szerencsére vannak levadászható travel size verziók is, (ahol legalább nem kell fájdítanom a szemem a feleslegesen elitkedő üvegekkell) szóval ismerkedünk. És ez egyáltalán nem rossz. A minőségi alapanyag, ami a Creed esetében nem csak üres frázis, egész egyszerűen kiérezhető elég hangsúlyosan minden illatból. Ahogyan ebből is, és talán emiatt is emlékeztet nagyon az általam nagyra tartott Spice and Wood-ra. Kicsit nőisebebb verzióban persze, de tényleg csak kicsit. Ez egyébként nem egy átlagos, trendek után ácsingózó nő illata, és nem is működik akárkin szerintem. Elég hűvös, összetett, nagyon természetes illat, az én ízlésemnek kicsit sok gyümölccsel, de ebből még bármi lehet..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 20.

Ahrimanoori

2021. augusztus 20.

Engem meglep a sok negatív vélemény. Mondjuk ezt is, mint sok másik parfümömet ész nélkül vettem meg, de egy cseppet sem bánom. Nekem ez pont az az illat, ami mellet néha csak úgy megállok, és szagolgatom a kupakját. 😃
Képtelen vagyok elmagyarázni, hogy milyen illat. Egyszerűen csak jó. Nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Képtelen vagyok elmagyarázni, hogy milyen illat. Egyszerűen csak jó. Nekem.

gardia

2021. január 8.

Ez az illat egy katasztrófa. Olcsó ruszki kölni illatú, szúrós, enyhén masculinos borzadály.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Echooo

2020. szeptember 7.

Meg ezt sem venném, maximum akkor, ha 10000 Ft lenne, de még akkor is inkább ez, mint a Delina. Az a másik, ami felidegesített. Valahogy többet vártam. Egyébként ez is kellemes számomra, de nagyjából olyan, mintha valamelyik nesti dante szappant használnám. És ennyi. Menő-szappanos tisztaságillat. És inkább rózsás túlnyomóan, bár tény, hogy zöldesebb alappal. A Delina édeskésebb. Egyik karomon az egyik, másikon a másik, így dupla agyfasz. Egyik sem megvevős :( Öhöh, most megcsapott valamiféle bigmacszósz-szag belőle :DDD Még a végén érdekesebb lesz, mint gondoltam.

Update: nemjau :( Semmilyenre szárad le. Olcsó hatásúra. That's a no.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Update: nemjau :( Semmilyenre szárad le. Olcsó hatásúra. That's a no.

pacsalia

2020. július 14.

botrányosan rossz! wc illatosító szaga van, ráadásul az undorítóbb fajtából :O nem értem, mi kerül rajta ennyibe. ha ki akarsz irtani mindenkit magad körül, akkor viseld bátran! :D vicc ez az illat, komolyan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

erika0325

2019. május 2.

Ropog, harsog, néha odaszúr valami hideg érzet, majd csendesedik de védig szép marad rajtam, én nem nevezném pasisnak, inkább unisex. Rajtam kifejezetten jól áll, szeretem. Harmadik fújóst fogyasztom:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

tigerkid

2019. március 24.

Juj! Üvege alapján nagyon megtetszett a parfüm, de bár ne fújtam volna! Ahogy a csuklómra fújtam, kapott a kézelőm is belőle, így több napja folyamatosan érzem. Kifújáskor se volt a kedvencem, olyan semmilyen, de később nagyon zöld illat lett, ami számomra inkább férfi, mint "for her".
Ezzel annyira mellélőttem, hogyha fizetnének,se fújnám többször magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 24.

Ezzel annyira mellélőttem, hogyha fizetnének,se fújnám többször magamra.

andrea91

2019. január 19.

Ezzel az a legnagyobb baj hogy ez még mindig nem for her, meg hogy ez ennyiért valahogy nagyon nem tűnik jó üzletnek, mintám volt, át is adtam egy pasinak, úgy már elmegy, de felesleges teljesen. Pedig nagy Creed rajongó vagyok elfogult is talán néha, de ez nagyon nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.