Elicina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: missdyke, az összetevőket feltöltötte: vauvau, Módosítva: 2011. augusztus 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

alexandra_domotor

2014. augusztus 25.

2010-ben találtam rá az interneten. Meg is vettem 5104 forintért. Az elején úgy használtam, hogy semmi smink és az egész arcomra kúraszerűen. Teljesen kiszárította a bőröm felső rétegét alatta viszont túlzsírosodtam és pattanások előjöttek, kevésbé tűntek el. Második vételnél(2012-ben 6890 forintért) már csak sebre, pattanásra, hegre kentem(csak arra a pontra!). Tökéletesen működött, már másnapra gyönyörűen eltüntetett mindent. Nagyon sokáig elég, így minden vétel között eltelt pár év, megéri beruházni rá!. Most is tervezem, hogy megveszem, bár a bőröm már nem olyan problémás, de ha sürgős, akkor jól jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Pávácska

2014. június 26.

Én zsíros-vegyes bőrömre használtam egy darabig ezt a krémet. Nekem nagyon bevállt, szerettem. Napégésre, hegesedésre is nagyon jó. Azért nem használtam tovább, mert már egy "tartalmasabb" krémet követelt a bőröm. Fiatalabb, problémás bőrre szerintem nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

Hoagirl

2013. március 20.

Szerettem ezt a krémet, és ha problémám adódna, újra vásárolnám. Engem nem zavar hogy "csiganyálka" a hatóanyag, amíg a csiguszoknak nem esik bántódása. Mert hát ugye vannak olyanok akik halacskákkal rágatják le a bőrkeményedést a lábukról... szóval ízlések és pofonok. Csiganyálka nálam még belefér. Na de az én háttér történetem: a fekvőgalériánkon van egy felcsíptethető lámpa, aminek véletlenül nekidőltem, az izzó a pillanat tört része alatt húsig (!nem hazudok!) leégette a bőrömet szép kis szabályos kör alakban... most azon kívül hogy kicsit becsuriztam a fájdalomtól, viszont szerencsére hatékony és villámgyors elsősegélyben részesültem az egy dolog. De irgalmatlanul csúf égési sérülés maradt a vállamon, még gyógyulás után is. Erre kezdtem el kenegetni az Elicinát, és a heg teljesen eltűnt, pedig aki látta, mind azt hitte életem végéig velem marad a kis stigmám. Nem fukarkodtam, naponta kétszer kentem be a területet, a tégely kb. 1 hónapra volt elég, de igencsak hatásosnak bizonyult. Ha lehetne csilliótrillió csillagot adni rá, én azt is megadnám....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

UnVraiAnge

2011. július 7.

Néha eszembe jut ez a krém, mikor meglátok egy meztelen csigát és olyankor mindig elgondolkozom, hogy mégis, hogy voltam ezt képes magamra kenni?! Habár hatása semmi nem volt-bár úgy látom, ennek örülnöm kell a korábbi vélemény elolvasása után-, mégis szerintem hajmeresztő, hogy az ember lánya mire képes a szépség érdekében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 7.

missdyke

2010. november 5.

Nem ajánlom
Én a csigaprotein krémet 2 éve használtam pár hónapig, nem változototta be a reklámban szóló igéreteket. Nem tudom másnak használt-e a készitmény, én csak rosszat tapasztaltam. Rontott a böröm állapotán alig tudtam rendbe hozni. Nekem érzékeny - kombinált böröm van, így nehéz jó arcápolóra bukkannom. A krém használata után csak sminkkel tudtam utcára menni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. november 5.

Nem ajánlom

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.