CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kristen, Módosítva: 2013. január 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A CV YOUNG supersoft bőrradír használata során finomítja a bőrt, kíméletesen távolítja el a bőrről a szennyeződéseket, és az elhalt bőrlemezkéket. A sárgabarackmag-olaj és a finom bőrradír granulátumok kombinációja a bőrt érezhetően puhábbá és egyenletesebbé varázsolja.

cioccolata

2013. szeptember 29.

Csak egyszer használtam, de nagyon kellemes, marcipánillatú, habos-fehér radír. Kicsit talán túl karcolós az én ízlésemnek, én a gyengédebb radírokat szeretem, amikkel vandálkodhatok, azaz lehet velük tényleg dörzsölni az arcot. Ezzel inkább csak óvatosan simogatni kéne. :D
Az eredmény mindenesetre pihe-puha bőr. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Az eredmény mindenesetre pihe-puha bőr. :)

hdori

2013. június 30.

Nekem nagyon bevált, és az összetevői sem rosszak. Előtte Himalaya-s és Alverdés cuccokkal kísérleteztem de egyik se vált be igazán. Ez a termék felülmúlta nekem mindegyiket. Nagyon zsíros bőröm van pedig, ennél max a szalicilsav önmagában szárít jobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

bolero

2013. június 6.

Kellemes a használata, utána belenézek a tükörbe, és örülök annak, amit látok.
Aztán másnapra mindig pattanásos leszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Kellemes a használata, utána belenézek a tükörbe, és örülök annak, amit látok.
Aztán másnapra mindig pattanásos leszek.

pottyos.zebra.97

2013. május 11.

Ahogy a hátulján írta, egyszer használtam egy héten a másik mindennapos bőrradír mellett (az Neutrogena). Szerintem nincs különösebb hatása, tisztít, de ennyi. Az illata egész friss.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 11.

Fanni93

2013. március 14.

Ma vettem meg mivel a többi arcradírtól szó szerint hámlott a bőröm olyan száraz (1 héten 1Xxhasználtam) csodás az illata, picik a szemcsék a porusokat 90%ra kitisztítja akciósan 490.-/75ml megérte ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate