CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. augusztus 15.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

orsipanka

2020. március 4.

A legsötétebb (40 deep beige) árnyalat van meg. Nagyon elégedett vagyok vele, szépen elfedi a kinyomkodott pattanások pirosságát. Eleinte jól mattít, de estére kicsit átfénylik. Az ára is nagyon baráti. (Kb 5 éve a kedvencem volt.)
Update 2019: A 40-es árnyalatot megszűnették, a 30-ast kell vennem (deep ivory), ami nem rossz, de a 40-es jobb volt. Hidratáló vagy mattító primer fölé viszem fel essence mini kabuki ecsettel. A bőröm azóta zsírosabb, és ezen a púder nem segít, 2-3 óra alatt átfénylik, az ígéretekkel szemben beleül a pórusokba. Egy kifejezetten zsíros bőrre való mattító púdertől többet várok. Még kísérletezek vele, csak 1-2 hete használom újra, de nem hozza a korábbi minőséget.
Update 2020: Most fogyott el, napi 2 használat mellett kb egy évig tartott. Kicsit jobban porol, mint az előző púderem ( Avon Color Trend, az 2 évig bírta). Pozitívum, hogy a csomagolása nagyon erős, és a púder sem tört darabokra. Viszont továbbra is nagyon hamar, 2-3 óra alatt átfényesedik, hiába használok alá mattító primert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Doridia

2020. január 21.

Szuper púder! Alapvetően nem problémás a bőröm és a színezett fényvédőm fölé pont elegendő a lehelletnyi fedése. Ivory árnyalatban vettem meg, szépen mattította az arcom, a pórus összehúzó hatását annyira nem éreztem de ettől függetlenül jár neki a maximális pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Jotunderkeresztanyu

2019. december 15.

Nagyon jól fedő púder, hajlamos kicsit a maszkosodásra. Ennek ellenére jobbat nem találtam még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Liliwm

2019. november 24.

Nagyon kellemes a viselete és nagyon szépen fed. Nem szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Nagyon kellemes a viselete és nagyon szépen fed. Nem szárít :)

BLili

2019. november 4.

A szalicilsav és az itteni vélemények miatt vettem meg. Nekem nyáron elég barna bőröm van, a 10-es túl világosnak tűnt, ezért a 20-t vettem meg, de igazából egyszer nem tudtam még használni, mert nekem nagyon sötét felkenve. A fél orcámra kentem fel azon az egy alkalmon, de nagyon rossz volt a fedése, beleült a pórusokba és nagyon látszott rajtam, hogy van rajtam alapozó. Sajnálom, csak áll a neszeszeremben azóta is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

silcarebolt

2019. október 16.

Az itteni véleményeket olvasva vettem egyet, mert amit használni szoktam már nem kapható. Nekem igzából nem jött be, bár csak a saját szivacsával használtam és lehet egy másikkal jobban működne, de ezzel a szivaccsal nem tudom szépen eldolgozni és nagyon csúnyán beleül a pórusokba.
UPDATE:
más szivaccsal nagyon jól működik, azóta is csak ezt (illetve a kék színű párját) használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

UPDATE:

Krtek1

2019. október 2.

Azt hiszem második púderem, nem fogynak nálam gyorsan ezek, de sokkal jobb, mint az első. Természetesen fed, nekem nem okoz pattanásokat és szeretem, hogy nem matt a fejem, hanem természetes fénye van, de nem zsíros hatású. Nekem eddig minden átfénylett nap végére, ez se kivétel, de nem vonok le neki pontot emiatt. Megbízható kis termék szerintem verhetetlen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

Bettii98

2019. szeptember 6.

Nekem a 10 soft ivory árnyalat volt meg. Fedése 0, arc viszketés+új pattanások garantált. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Heidi13

2019. augusztus 15.

Itteni vélemények alapján vásároltam.Nem vagyok elégedett.A bőröm ugyan nem pattanásos, de nagyon könnyen zsírosodik. Mattító alapozóval együtt 1 óra alatt teljesen kifényesedik a homlokom.Rengeteg kell belőle.Talán egy mentsége lehet, hogy nem télen próbáltam ki, hanem nyáron, mikor az ember bőre amúgy is korábban ledobja a sminket.Télen teszek még egy próbát, aztán kuka...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

KDori1993

2019. augusztus 2.

Több,mint 1 éve használom,az egyetlen negatív véleményem róla,hogy annyian veszik,hogy sokszor nem is találok belőle 20-as színt a Müllerben :D Minden szempontból imádom! Többször is volt,hogy megjegyezték,hogy nem is gondolták volna,hogy ki van sminkelve az arcbőröm,annyira természetesen fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid