CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. augusztus 15.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

bereszsuzsa

2019. március 6.

Ez egy szuper kis termék! Az ára elképesztően kedvező, mindeközben szerintem a hétköznapokra teljes mértékben elegendő fedést biztosít, nem okoz pattanásokat, és egészen jól mattít egész nap.

bereszsuzsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

orsipanka

2019. február 6.

A legsötétebb (40 deep beige) árnyalat van meg. Nagyon elégedett vagyok vele, szépen elfedi a kinyomkodott pattanások pirosságát. Eleinte jól mattít, de estére kicsit átfénylik. Az ára is nagyon baráti. (Kb 5 éve a kedvencem volt.)
Update 2019: A 40-es árnyalatot megszűnették, a 30-ast kell vennem (deep ivory), ami nem rossz, de a 40-es jobb volt. Hidratáló vagy mattító primer fölé viszem fel essence mini kabuki ecsettel. A bőröm azóta zsírosabb, és ezen a púder nem segít, 2-3 óra alatt átfénylik, az ígéretekkel szemben beleül a pórusokba. Egy kifejezetten zsíros bőrre való mattító púdertől többet várok. Még kísérletezek vele, csak 1-2 hete használom újra, de nem hozza a korábbi minőséget.

orsipanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

HNReni

2019. január 23.

Update:
Azóta sem találtam jobbat nála, nagyon jók az összetevői. A legtöbb púderrel az a bajom, hogy pattanásaim lesznek tőle, de szerencsére ez pont az ellen jó, a szalicil miatt.
Nem okozott irritációt sem. Ha jobb állapotban van a bőröm nem használok korrektort sem csak ez teszem az alapozó fölé és kész.
Ja igen eddig három alapozóval használtam ( Oriflame everlasting, Maybelline Fit Me, Yves-Rocher super mat) mindegyik nagyon sokáig tart tőle és az utolsó kettő nap végén is teljesen matt marad.
2018.07.11.:
Könnyű érzés a bőrön, a fedése közepes. Korrektorral és alapozóval együtt használom. Elégedett vagyok vele, szépen mattít. Szerintem újra veszem ha elfogy.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Update:
2018.07.11.:

Verena

2019. január 9.

Az itteni véleményeket olvasva alig vártam, hogy kipróbálhassam, de számomra csalódás. Nagyon gyorsan átfénylik a bőröm, ha ezt használom. Félre is tettem. Nem szívesen nyúlok érte.

Verena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

silcarebolt

2018. december 19.

Az itteni véleményeket olvasva vettem egyet, mert amit használni szoktam már nem kapható. Nekem igzából nem jött be, bár csak a saját szivacsával használtam és lehet egy másikkal jobban működne, de ezzel a szivaccsal nem tudom szépen eldolgozni és nagyon csúnyán beleül a pórusokba.

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Kumiko721

2018. november 23.

Akkor használtam, mikor rettenetes pattanásos volt az arcom, s bármelyik alapozó vagy púder csak rontott a helyzeten. Ez a kis roppant olcsó termék akár önmagában képes elfedni a csúnya bőrhibákat. A színei nagyon szuperek, télen a 20-as, nyáron a 30-as árnyalat vált be nekem. Mindemelett, hogy elfed, még szárítja is a pattanásokat, sebeket, s fertőtlenítő hatással is bír a benne lévő cink és szalicilsav miatt. Ár-érték arányban 5 csillag. (ja, és elhasználtam belőle vagy 20 dobozzal..)

Kumiko721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Rikki

2018. november 18.

Az itteni ajánlások miatt próbáltam ki és abszolút megérte! Olcsó és jó termék. Szépen teszi a dolgát, bár van az a hőmérséklet, amikor bizony pikk- pakk átfényesedik...Igazából a sokkal drágább társai sem tudnak többet nyújtani. Összességében a maga árfekvésében csodaszer, ezért jár az 5 csillag! :)

Rikki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

aurora22

2018. november 17.

Szèpen mattít. Az ára miatt vettem meg. Kellemes csalódás volt. A csomagolás miatt vonok le pontot. Biztos újraveszem.

aurora22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Selma

2018. november 2.

I like the fact the it has Zinc and Salicylic acid. it did not break ot my skin and it does it job( fixing my foundation).

Selma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

herczegno33

2018. október 20.

Nagyon jó minősègű kis púder ez. Kedvező az ára, mindig újraveszem. Mindig nálam van, ha kicsit fel kell javítanom a sminkem a nap folyamán. Tetszik, hogy cink tartalmú. Jó a pattanásos bőrre. Ha nem vagyok kisminkelve ebből akkor is teszek fel egy keveset.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid