CV Cadea Vera

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. augusztus 15.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder, zsíros pattanásos arcra

Nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

silcarebolt

2019. október 16.

Az itteni véleményeket olvasva vettem egyet, mert amit használni szoktam már nem kapható. Nekem igzából nem jött be, bár csak a saját szivacsával használtam és lehet egy másikkal jobban működne, de ezzel a szivaccsal nem tudom szépen eldolgozni és nagyon csúnyán beleül a pórusokba.
UPDATE:
más szivaccsal nagyon jól működik, azóta is csak ezt (illetve a kék színű párját) használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

UPDATE:

Krtek1

2019. október 2.

Azt hiszem második púderem, nem fogynak nálam gyorsan ezek, de sokkal jobb, mint az első. Természetesen fed, nekem nem okoz pattanásokat és szeretem, hogy nem matt a fejem, hanem természetes fénye van, de nem zsíros hatású. Nekem eddig minden átfénylett nap végére, ez se kivétel, de nem vonok le neki pontot emiatt. Megbízható kis termék szerintem verhetetlen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 2.

Bettii98

2019. szeptember 6.

Nekem a 10 soft ivory árnyalat volt meg. Fedése 0, arc viszketés+új pattanások garantált. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Heidi13

2019. augusztus 15.

Itteni vélemények alapján vásároltam.Nem vagyok elégedett.A bőröm ugyan nem pattanásos, de nagyon könnyen zsírosodik. Mattító alapozóval együtt 1 óra alatt teljesen kifényesedik a homlokom.Rengeteg kell belőle.Talán egy mentsége lehet, hogy nem télen próbáltam ki, hanem nyáron, mikor az ember bőre amúgy is korábban ledobja a sminket.Télen teszek még egy próbát, aztán kuka...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

KDori1993

2019. augusztus 2.

Több,mint 1 éve használom,az egyetlen negatív véleményem róla,hogy annyian veszik,hogy sokszor nem is találok belőle 20-as színt a Müllerben :D Minden szempontból imádom! Többször is volt,hogy megjegyezték,hogy nem is gondolták volna,hogy ki van sminkelve az arcbőröm,annyira természetesen fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

mollimo

2019. július 26.

Itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Volt már hogy túl világosat, vagy túl sötétet vettem, de ez pont megfelelő. Nekem a 20-as van meg belőle. Jól mattít, alapozó után teszem fel, így nem csillog az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Kitsyke

2019. július 4.

Enyemnek mas a csomagolasa (atlatszo), de en 10 /soft ivory /-t vettem, ez is sotet az arcomhoz, nem jo puder...nem veszem ujra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

a.muse.d

2019. június 28.

évekkel ezelőtt sokat használtam, aztán valamiért váltottam, de nem emlékszem, mi volt az oka :)
most újravettem, a kedvencem megfelelő árnyalatának megszűnését, majd egy kevésbé szerencsés márkaválasztást követően, és újra tesztelem, egyelőre továbbra sem tudom, miért ejtettem korábban :) jól teljesít, szépen fed, ritkán kell frissíteni...
úgyhogy egyelőre egyetértek az alábbi pozitív véleményekkel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

úgyhogy egyelőre egyetértek az alábbi pozitív véleményekkel :)

Cipur

2019. június 27.

Évek óta használom (most már azt hiszem kék a kiszerelése). Imádom, a legjobb. Van, hogy alapozót fel sem teszek csak ezt. Saját szivacsát nem használom. Egész nap tart, hagyja lélegezni a bőrömet. Mindemellett az ára is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

padriiiii

2019. április 6.

A 20-as árnyalat van meg belőle, kicsit világos számomra,de a 30-as árnyalat nagyon sárga. Maga a púder nagyon jó, megfelelően mattít, sokáig elég és az ára is baráti. A színválaszték azért lehetne nagyobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid