Cv Cadea Vera Clear  2In1 Púder & Make Up

CV Cadea Vera

Cv Cadea Vera Clear 2In1 Púder & Make Up

Ár:   €3   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Kitsyke, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. május 14.

Ár:   €3
Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult változat!

Mattító 2 az 1-ben púder és alapozó, amely nem tömítí el a pórusokat, antibakteriális. Szalicilsav tartalma révén, csökkenti a pattanásokat, a cink pórusösszehúzó hatású. Parfümmentes, nem irritáló.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

btia826

2022. december 16.

Még a régi verzióban használtam el többet is,10 soft ivory színben. Jó kis púder, természetes, semmi maszkhatás. Hajlamos kicsit "bekeményedni" a felülete használat közben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 16.

Dorine

2021. január 3.

A legjobb púder evör! A 20-as soft beige változatot használtam évekig, még a régi változatban. Remélem, semmit nem változtak az összetevői, mert újra szeretnék venni egy dobozzal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Buklika

2020. november 21.

Nagyon de nagyon porzik, viszont jól mattít, igazán természetes hatású, szépen beleolvad a bőrömbe. 2-5 óránként újra használom, attól függően, hogy aznap mit kentem a fejemre, és mennyire fénylek.
Egyébként a 10-es és a 20-as árnyalatot is megvettem, mert teszter híjján nem bírtam eldönteni, melyik passzol jobban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Kitsyke

2020. július 30.

nem rossz termék, már újravásároltam 2x.. nagyon sokat számít nálam mivel illatmentes.. Szép színt ad, viszont pattanásokkal semmit nem csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Antioxidánsok: Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Forrás: truth-in-aging, BFT

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.