CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bius.csak, Módosítva: 2015. március 13.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Detti

2016. július 11.

Kolléganőm véleménye alapján vettem, de nekem nem vált be. Nekem furcsa az állaga, a sminkem nem igazán szedte le. Egy hétig küzdöttem vele, aztán elajándékoztam a kolléganőmnek. Én maradok a tejeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

KuliKali

2016. január 23.

Tavaly nyáron véletlen vettem meg,nem láttam,hogy 25 felettieknek való. Engem csípett.Nagyon. Anyumnak adtam,bár ő már jóval több mint 25,de nincs rá panasza,használja,szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol