CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gracecelestil, az összetevőket feltöltötte: a.muse.d, Módosítva: 2014. február 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Intenzíven hidratáló arckrém.

Kiszerelés: 50 ml

Luckuska

2018. január 22.

Teljesen fölösleges kis termék, mert hogy hidratálásra nem való (akkor mire?) az is biztos. Használata után is ugyan olyan száradt arcbőrt hagy maga után, és a szárazság okozta hámláson sem segít egy picit sem. Pattanásokat nem okozott, de igazából semmi mást sem. Pénz kidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

kigyogirl

2017. november 13.

Az első néhány hétben szuper volt, remekül hidratálta a bőrömet, még egy kicsit mattította is. Aztán kb. az üveg háromnegyedénél jártam, amikor iszonyúan elkezdte zsírosítani a bőrömet pedig nem vittem túlzásba a használatát. Az érzéseim így vegyesek, lehet hogy másnak bejön és szuper lesz, nekem sajna rövid ideig tartott a kapcsolatom vele :( Amíg tette a dolgát addig szuper volt, nem okozott semmi pattanást vagy kiütés vagy ilyesmit, utána pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Kisu

2016. augusztus 19.

A kicsit vettem meg kipróbálni,és jól is jártam vele. Kellemes az illata,viszonylag könnyen beszívódik és rövid ideig hidratálja a bőrömet. Aztán pár óra elteltével nem zsírosnak,hanem inkább viaszosnak érzem tőle a bőrömet,baromi kellemetlen érzés :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Kingucii

2016. június 10.

Én egy utazó méretben vásároltam a Müllerben kb 300 Ft-ért kipróbálásképp, hidratálás szempontjából jó.
UPDATE: Nem ajánlom senkinek marha nagy pattik lettek tőle az államon és nem is 1,hanem 4.:(.
Mióta nem használtam ezt az arcápolót sokkal szebb lett a bőröm,úgyhogy ez a termék volt a ludas.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

papucsallatka

2015. augusztus 26.

pattanásokat okozott, amint abbahagytam ennek a krémnek a használatát elmúltak... amúgy nem lenne rossz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Moonlight

2015. január 11.

Vízhiányos bőrre kevés,még nem is végeztem az eloszlatással és már sehol a krém,mert azonnal beissza a bőröm. Ez a pozitív része mondjuk,mert nem szeretem ha sokat kell várni ezzel.
Az illata a termékcsalád hyaluronos ampullájánál nagyon tetszik,de a krémben valamiért nem, túlságosan erős.
Nem rossz ha az ár/érték arányt nézem,de nem ő lesz a csodakrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Nem rossz ha az ár/érték arányt nézem,de nem ő lesz a csodakrémem.

botate

2014. december 18.

Ár-érték arányban a legjobb! Alapozó alá kentem fel, nem okozott csalódást. Nem zsírosította el a bőröm a nap végére, pont megfelelően hidratált. Nyáron használtam, tökéletes volt. Mivel jön a tél váltanom kellett; most egy picit zsírosabb krémmel próbálkozok, hogy biztosan ne száradjon ki az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

a.muse.d

2014. február 23.

Egyetértek az eddigi pozitív véleményekkel! Két hete használom, megfelelően hidratálja a bőröm, jól és gyorsan szívódik be, és nap közben talán kevésbé zsírosodik a bőröm, mint általában.
Nekem nem zavaró az illata, sőt, kellemesnek tartom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 23.

Nekem nem zavaró az illata, sőt, kellemesnek tartom :)

coconut70

2013. június 15.

Egyszerűen imádom.Ár/érték arányben verhetetlen.Az illata is tetszik,az állaga is jó.Viszonylag hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 15.

cserhalmiagota

2013. április 8.

szeretem, problémamentes fiatal arcbőrre tökéletes. ultra gyorsan beszívódik szinte akármennyi, de ha túl sok akkor szép lassan kiereszti magából a bőröm a felesleget, így a mennyiségre vigyázni kell. smink alá is szuper, árban verhetetlen, illata nem zavaró, fiatalos. szerintem újraveszem, megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0