CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nimir-ra, az összetevőket feltöltötte: mellesleg, Módosítva: 2012. január 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

loju

2015. március 27.

Nem és nem!!! Egyáltalán nem jött be, nekem túl zsíros és pattanásokat okoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

Nem és nem!!! Egyáltalán nem jött be, nekem túl zsíros és pattanásokat okoz!

haloittbarbi

2013. május 27.

A nappali változatától ha jól emlékszem nem, de sajnos ettől az éjszakaitól kipattogtam én is:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Camilla_B

2013. március 6.

Már több CV terméket kipróbáltam egyik sem vált be. Valahogy nem az én bőrömnek megfelelőek ezek a termékek. Persze ettől még másnak beválhat. Nekem a hidratáló szárította, a sűrűbb krémje pedig bezsírosította az arcom és apró pici fehér kinyomható ragyáim lettek. Azt hiszem nem próbálkozok ezzel többet, de szeretném kihangsúlyozni, hogy van az ismerőseim között olyan, akinek nagyon bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

anordess

2012. április 8.

Reméltem, hogy beválik, de az arcom borzasztóan kifényesedett reggelre, illetve nekem is pattanásos lett tőle a bőröm, olyan igazi mély ragyák jöttek elő az első pár használat után, úgyhogy sajna részemről tényleg pénzkidobás volt. Azt hiszem, nem bírja a bőröm a CV termékeket, a young 2in1 lemosót próbáltam még, de azzal is hasonló tapasztalataim voltak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Bordin

2012. február 24.

Jó krém, árban is nagyon kedvező. Sűrűbb állaga van és nekem a szokásosnál jobban kizsírosodott tőle reggelre a T- vonalban a bőröm, ezért oda másik krémet kezdtem el használni. A T- vonalon kívül és a nyakam éjszakai hidratálására tökéletes lesz:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

mellesleg

2012. január 19.

A nappalijával és a tonikkal együtt használtam, és nagyon akartam szeretni. Egyrészt remek ára van, másrészt pedig tetszett ez a korosztályos beosztás, és az illata is nagyon nagyon finom. Végre egy krém, ami pont az én korosztályomat célozza meg. Az állaguk is szuper, a nappali pillanatok alatt beszívódott, lehetett is rá sminkelni. Az esti csak picikét testesebb, de az sem vészes. A toniknak is remek illata van, annak az állaga már kicsit fura, hogy is mondjam, olyan szappanos, kicsit habzik... Viszont sajnos 2 hét használtat után pattanások jöttek elő tőle a bőrömön... ahogy kentem be az arcom, csak azt éreztem, hogy több helyen fáj... olyan érzés, mint amikor jön ki a patti, és gyulladt... másnapra már látszott is, több apró elszórva olyan helyeken, ahol nekem nem is nagyon szoktak előjönni... Talán a bennük lévő növényi olajoktól lehet, nem tudom igazán...Úgyhogy sajnos meg kellett válnom tőlük rövid úton... szerintem nekem még nagymama koromban is a tiniknek való polcon kell majd krémet keresgélnem, szalicilsavas cinkkel dúsított mattitó hidratáló után kutatva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 19.

micimaci83

2011. november 7.

Egyetértek az előttem szólóval! Bár én a nappali verzióját használom a krémnek, mégis nagyon elégedett vagyok azzal is.
Próbáltam már én is sokféle krémet Niveától egészen a Clinique-ig, de legtöbbször mindig úgy éreztem ,hogy nem szívódik fel rendesen a krém, sőt volt olyan, hogy rendesen le is lehetett "radírozni" a bőrömről. Ez viszont percek alatt beszívódik, bármennyit lehet belőle rákenni az arcbőrre, nincs ragacsos-zsíros utóérzés, és mellette nagyon kellemes az illata. Az ára pedig csak még egy plussz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

Nimir-ra

2011. szeptember 20.

Ez valami hihetlen krém!!!! 1. az én bőrőmnek nincs olyan krém ami használ 2. én kifejezetten éjszakait kerestem -iletve a legjobb barátom- de VEGYES bőrre. és a müllerben megtaláltuk ezt az egyetlen létező ilyen példányt. ez valami CSODASZER. tegyük hozzá h 21 vagyok, vegyes semmisemjóafejemre bőrrel. este felkenem ezt...reggelre regenerálódik az arcom, ahol szsíros volt nem zsíros ahol száras volt ott hidratált...valami elképesztő. és 900 forint?? de komolyan??? hát se eucerin se avon se semmi nincs ilyen király cucc!!! ajánlom mindenkinek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0