CV Cadea Vera

Ár:   215 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvviki, Módosítva: 2015. július 14.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Puha és lágy tapintású bőr. A CV Face méz és tej arcmaszk természetes és jól bevált hatóanyagokkal kényezteti és regenerálja a bőrt. A mézkivonat segít az értékes bőrnedvesség jobb megőrzésében. A tejprotein javítja a bőr rugalmasságát és bársonypuha lágy tapintást biztosí. C-,E vitamin és a B5-provitamin tartalmú vitaminkomplex véd a szabad gyökök káros hatásával szemben. A gránátalma-kivonat növeli a bőr nedvességtartalmát.Eredmény:bársonypuha és lágy tapintású bőr.

zahraa

2017. június 30.

Bejott! Nagyon puhava varazsolta az arcom, mast nem is nagyon vartam el. A pirossagon halvanyitott, nem volt rossz 2 alkalomra, de ujravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

fici

2017. január 10.

Pár hónapja vásároltam, akkor nem tapasztaltam semmi különöset, ezért a másik tasakot el sem használtam. Ma megtaláltam és gondoltam kipróbálom, hogy most a kemény mínuszok közepette mit produkál. A bőröm szomjazott erre a cuccra, az egészet felvittem, ami nem kis mennyiség, és szinte maradéktalanul beszívta :) Meglepett a dolog: kisimult, friss, puha, rugalmas arcbőrt, és egyenletesebb bőrtónust eredményezett :) Örülök, hogy anno nem dobtam ki, valószínűleg nem volt eléggé száraz a bőröm hozzá. Az illata kicsit tényleg tolakodó és émelyítő, de az eredmény kárpótolt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

anna13

2016. január 3.

Nekem nem volt semmi problémám az illatával, kifejezetten kellemesnek találtam. Hidratálás terén viszont nem nyújtott valami sokat, puhább is alig lett tőle a bőröm. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

Heloise

2015. november 11.

Kedves kísérletező kedvben leledző Krémmániás társaim! Óva intelek ennek a maszknak a kipróbálásától, hacsak nem ellenálhatatlan vonzalmat éreztek egy bizonyos méz szag irányában. Gondolom sokaknak nem mondok újat ha azt mondom: idős nénik által közkedvelt mézes-hársfás negró gyomorforgató illatorgiája... ez a maszk hűen visszaadja eme élményt. Valami förtelmes, és kíváló pasi taszító fegyver! Nemcsak hogy büdös, de annyira intenzív is, hogy erős csiszatolás után még másnap is megcsapott.. Rá kell jönnöm sajnos nem minden mézes dolog kellemes, úgyhogy landolt egyenest a kukában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Lactate, Sodium PCA, Lactose, Lactic Acid, Pantolactone, Fructose, Inositol, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.