CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2011. augusztus 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Bambuszkivonattal és rizskeményítővel. Hidratálókrém, amely normalizálja a faggyútermelést, csökkenti a bőr csillogását.

Kiszerelés: 50 ml

csevelin96

2013. augusztus 18.

Kissé mattít ez tény és még az illata is tetszik, de a pattanásokat nem tüntette el sajnos:/:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

hatsum0m0

2013. augusztus 18.

azt hiszem ilyenem van, bár az tubusos kiszerelés. szerintem nagyon klasszak ezek a CV termékek. ez a krém is remekül mattít és hidratál, és jó olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

nyau89

2013. július 26.

Barátnőm vette meg egy hirtelen felindulásból, de az első használat után utálta. Fényes homloka épp olyan fényes maradt mint volt, büdös és felesleges. Nekem még a csomagolása sem túl bizalomgerjesztő, eszembe nem jutott volna megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

lalola

2013. július 26.

Nekem szépen mattított, de a patikat nem tüntette el sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Nekem szépen mattított, de a patikat nem tüntette el sajnos.

Milka

2013. július 5.

itt is meg kell jegyezzem, hogy tény, nem az én korosztályom a célközönség, de az extra-zsíros orromra kerestem volna megoldást...nos, nem, nem jött be, még egy minimális matt-hatás sem, mindehhez egy iszonyat mű-illat társul, ami a fiamnak bejött, így neki adtam, legalább nem vész kárba...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 5.

hdori

2013. június 30.

Nekem ez a CV termék is nagyon bevált. Előtte Vichy normadermet használtam, de ezzel lecserélhettem végre, mert sajnos elég húzós ára van a Vichynek=/ Több krémmel is kísérleteztem de ez bizonyult a legjobbnak a bőrömhöz, pedig elég zsíros..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

elizabett85

2013. május 22.

Sajnos nekem annyira nem jött be. Mattított, de mintha több pattanásom lett volna tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Nicu

2013. április 14.

Nem vagyok pattanásos, de szinte minden hidratálót kipróbáltam, és nem jött be. Egyelőre mattítja a bőröm, hidratál is. Volt elég drága hidratálóm, fele ennyit sem tudott, mint ez.
Update: Hetek óta használom. Nagyon gyorsan beissza a bőröm, hidratálja, mattítja, bár hidratálhatna jobban is. Pattanásaim amúgy is ritkán vannak, nem mattít. A denaturált alkohol miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

vador

2012. augusztus 30.

Egyszer vettem egy ilyet mert sikerült elutaznom egy hétre arckrém nélkül és ez volt még a legolcsóbb alternatíva. Nem sok vizet zavart, pattanások ellen nem igazán küzd, mattító hatása tűrhető, de nem kiemelkedő, hidratálás szintén közepes, pici filmréteget hagyott. Viszont nagyon könnyű krém, 40 fok körül sok tud lenni a Kék-Lukács Aknestoppom is, akkor őt kenem.
Azoknak a vékony pénztárcájú tinilányoknak lehet jó választás, aki piszok mázlistaként csak minimális mennyiségű pattanással bírnak, kicsit olyan Essence kategória, semmi extra, de legalább reális az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Lyah

2012. július 11.

Rá van írva, hogy 25 alatt (azt hiszem), vagy körül használandó, és bár már nem vagyok a célcsoport, annyira nem kerül sokba, hogy ne próbáljam a homlokfényesedés elleni harcomban. Meglepett a tégely mérete, de mivel nem került sokba, megvettem. Hát, az állaga nagyon tuti, még hőségben is elviselhető, hamar beszívódik, az illata nagyon jó, közepesen hidratál, és sajnos nálam ennyi, mást nem tett. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide, Pyridoxine HCL, Ascorbyl Palmitate, Biotin, Ascorbic Acid

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology