CV Cadea Vera

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: DFI, az összetevőket feltöltötte: Szász-Benczúr, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kálcium-, hyaluronsav- és C-vitamin-tartalmú, simító és feszesítő hatású anti-aging szemkörnyékápoló.

Rendszeres használatával bizonyítottan csökken a ráncmélység. A hialuronsav gondoskodik a bőr kiegyensúlyozott nedvesség egyensúlyáról és a ráncokat belülről párnázza ki. Az ápoló makadámdió olaj csökkenti a bőrfeszülés érzését és selymesen puhává ápolja a bőrt. Az innovatív Symvital hatóanyag négyféleképpen hat:

• bőrszépítő
  • bőrkisimító
  • egyenletesebb bőrtónus
  • javult kisugárzás

Sz. Csilla

2017. február 27.

Bár az én korommal könnyebb dolga van, nálam látványos az eredmény. :) Olyan szépen feltölti a bőröm hialurinnal és amivel csak kell, hogy így az apró kezdődő kis ráncaim eltüntek tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

jucus8

2016. december 1.

Nem szokott allergiát, érzékenységet okozni általában arc/szem krém, de ettől másnapra úgy bedagadt a szemem alatt és fölött, h azt hittem, h valami veseproblémám van, mire rájöttem, h a szemránckrémtől van, amitől szép akartam lenni!:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

pajerzsofi

2016. július 3.

Érzékeny a bőröm, de a szemkörnyékápolókkal eddig nem volt különösebb problémám, ez viszont borzalmasan csípett, le is mostam azonnal, nem bírtam magamon hagyni. Újabb próbálkozásra sem tudom rávenni magam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

FloraF

2015. október 14.

Szépen hidratál, nagyon kellemes érzést hagy maga után. Bár nem az én korcsoportomnak ajánlott, mégis ezt használom a legszívesebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Edina1015

2015. szeptember 28.

Miután feladtam a Vichyvel való próbálkozást, találtam rá erre a szemkörnyékápolóra. Korom még nem indokolja az 50+ -t, de apró ráncok már nálam is kialakulóban vannak és fontosnak tartom a megelőzést. Elégedett vagyok vele, kevés kell belőle, nem irritál, jól hidratál, kellemes érzést hagy. Az ősz beköszöntével nappalra is földobom, sminkelni szépen lehet rá.
Nálam is megdőlt az elmélet, miszerint a drágább jobb, a több ezer forintos termékek nem minden esetben jobbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Krisz78

2015. június 28.

Egész jó összetevők ennyi pénzért.
Kellően hidratál,könnyen beszívódik,nincs fura réteg,nincs csillogás.
Még este is puhának érzem a bőröm.
Liftinges hatásáról még nem tudok beszámolni (de nem is reménykedem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Egész jó összetevők ennyi pénzért.
Kellően hidratál,könnyen beszívódik,nincs fura réteg,nincs csillogás.
Még este is puhának érzem a bőröm.
Liftinges hatásáról még nem tudok beszámolni (de nem is reménykedem).

timilla

2014. július 30.

Meglepően jó kis krém, nagyon kellemes az állaga, jól kenhető, nem kell vele nyúzni a bőrt, se nem csillog, se nem tűnik el, épp optimálisan hidratálja a szemkörnyéki bőrt. Kb. 5 hónapja használom, és úgy látom, hogy a szárazság megszüntetése mellett kicsit simítja is az apró ráncocskákat. Én is tanúsíthatom, hogy a drága krémeim sem tudtak ennél többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

DFI

2013. december 27.

Kb. 900 Ft volt a müllerben, gondoltam egy próbát megér, mivel a CV termékekről elég jókat olvastam itt. Már 1 hónapja használom, nem allergizál, jól hidratál, jól beszívódik. Ránctalanító és lifting hatása talán van, de csodát ennyi pénzért (és krémtől) szerintem ne várjunk. Összességében kellemes használni, a többezres krémek sem tudnak többet, ötös és újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Pantolactone, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.