CV Cadea Vera

Ár:   215 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Feszülésmentes, egyenletes arcbőr. A CV Face sensitiv arcmaszk nyugtatja, ápolja és hidratálja az érzékeny és száraz bőrt. Az értékes szezám-, mandula- és jojobaolajat tartalmazó lipidkomplex védi a bőrt a nedvességvesztéstől és ellenállóbbá teszi a külső hatásokkal szemben. A Bisabolol és a gyömbér-kivonata feszülésmentessé varázsolja a stressznek kitett bőrt és visszaállítja a bőr természetes egyensúlyát. C-, E-vitamin és a B5-provitamin tartalmú vitaminkomplex tartósan véd a szabad gyökök káros hatásával szemben és támogatja a bőr természetes regenerálódását. A gránátalmakivonat hosszantartóan hidratál.

Birkin22

2016. május 23.

Ahhoz képest, hogy érzékeny bőrre való, nekem elég csípte az arcom, ugyanakkor meglepően jól hidratál. Nem hiszem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

amidala

2015. február 7.

"2 csillag csak az illata miatt és azért, mert a bőröm puha lett és jó megfogni. DE, tiszta piros foltos lettem lemosás után. :( És közben is csípte a szemem, pedig a közelében se volt a maszk. Remélem a másik 2 fajta amit vettem jobb lesz az én arcomra." Ezt a gránátalmáshoz írtam, hát ugyan az, annyi kivétellel, hogy ez a szememet nem irritálja. :( Nem vagyok nagy maszkos, szerintem életemben ha kettőt kipróbáltam ezek előtt. De az ugye nem normális, hogy olyan érzés mikor várom, hogy leteljen az idő, mintha mentolt kentem volna magamra?! Nem mondanám, hogy csípi a bőröm, de ilyen hűsítő érzésem van végig.
Maradt a teafaolajos változat, még mindig bizakodom.. hátha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Maradt a teafaolajos változat, még mindig bizakodom.. hátha.

Nicu

2014. október 6.

Hidratál, és nem okoz allergiás reakciót, pedig nekem nagyon érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

Hidratál, és nem okoz allergiás reakciót, pedig nekem nagyon érzékeny a bőröm.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology