CV Cadea Vera

Ár:   995 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2013. február 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek

Koreai ginseng kivonatot, Q 10-koenzimet és lipid-komplexet tartalmazó nappali krém, amely regeneráló és bőrsimító hatású. A krém kimondottan a 35 év feletti bőr igényeinek megfelelően lett kifejlesztve. A Q 10 koenzim véd a napfény okozta korai bőröregedéstől és támogatja a bőr energiaellátását. A koreai ginseng kivonat élénkíti és feszesíti, az ápoló lipidek puhává változtatják a bőrt. A ráncok láthatóan kevésbé mélyen hatnak. UV fényszűrővel kiegészítve.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Pinshine

2019. szeptember 10.

Nagyon szeretem...igaz este használom,nyakra,mellkasra is,és reggel is zuhanyzom,tehát nem okoz gondot hogy nem szívodik be teljesen. Ennyi pénzért nagyon szuper. Sokkal drágább kencéket használtam anno,de ott nem találtam meg az igazit,ezt a krémet viszont imádom,és nagyon olcsó ezért nem gond ápolni vele az egész mellkast is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Pinki

2018. augusztus 9.

Szerette a bőröm, hidratál, nem ragad, lehet rá sminkelni. A ráncaimmal viszont nem igen kezd semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Anreja

2016. december 9.

Esti sminklemosàsnàl tapasztaltam hogy amit reggel felkentem arcra , nyakra belőle az nem szívódott àm be, ràfeküdt maszkszerűen a bőrömre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 9.

12polip

2016. szeptember 12.

Nekem most fogy el, és alig várom. A felkenés pillanatában jónak tűnik,de pár perc múltán olyan érzésem van, mintha az arcom felületén száradna ki, száraz filmet képezve az arcomon. Ugyanakkor egész nap zsírosan csillog tőle az arcom később sem szívódik be. Most vettem egy mattosító CV krémet, és az nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

alcyone

2015. szeptember 20.

Az elején nagy volt a megelégedettség, azonban egy idő után nem tudom miért, talán túlságosan hozzászokott az arcbőröm, de borzalmas, zsíros érzetet hagyott maga után, nem szívódott be, és kb a felkenés után fél órával vastagon fénylett az arcom, mindenhol. Sajnos azt hiszem, mégis megválok tőle, pedig már azt hittem megtaláltam a nekem való arckrémet...és mégsem... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

ZsoZsi35

2015. augusztus 31.

UPDATE: Két kicsi tégely elhasználása után, szombaton már a nagy kiszerelés (rendes 50ml) jött velem haza. Nagyon szeretem ezt a krémet, gyorsan beszívódik, egyáltalán nem hagy maga után semmilyen réteget. Nagy ránctalanító hatásról nem tudok beszámolni, de az is tény, hogy nincsenek még nagy ráncaim. Összegezve ez egy nagyon jó krém, amit szerintem érdemes kipróbálni. Csillagos 5-ös! :)

2015. július 12.: A habzó arctisztító első használata közben már tudtam, hogy meg kell néznem az arckrémet is közelebbről. Az utazó méret csak megkönnyítette a döntést, az 5 ml és 245 Ft. Az első két használat során kiderült, hogy bár nehezebb krémnek tűnik, de mégsem az. Könnyen és gyorsan beszívódik, az illata ugyanaz, mint az arclemosónak ami nekem nagyon tetszik - nyugtatóan hat rám és használat után is érződik. Kicsit meg-kihúzza a bőrömet, de nem kellemetlen az érzés, hosszútávon nagyon kíváncsi vagyok a hatására. Egy próbát mindenképpen megér. Erős 4-es, ha elfogy update-lek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

kivike

Korcsoport: >54
2015. augusztus 19.

A nappali krémmel együtt használom, meg vagyok vele elégedve, megéri az árát. Ránctalanító hatásról nem tudok beszámolni, inkább egy jó hidratáló, ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

kikcse

2014. március 14.

Kis kiszerelésben vettem meg, amit el is fogyasztottam. Finom illat, gyors felszívódás, nem zsíros. A ráncokkal nem sokat tesz, de ennyi pénzért mondhatni, hogy kellemes kis krém, bár valamiért nagyban nem akarom megvenni. Talán azért mert megvettem belőle az éjszakai krémet is, és a szérumot is, és nem láttam semmi változást. A hidratáláson és a fényvédelmen kívül semmi más hatása, ezt meg már a legtöbb krém tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 14.

eveartstar

2014. január 12.

Ugyanazt tudnám róla elmondani, mint a sima cv hidratálóról.
Finom illatú, gyorsan beszívódó krém, kis kiszerelésben is kapható. Érdemes kicsit többet tenni belőle északára is akár, és ápolt lesz tőle a bőr. A krémnek van tartalma, nem tűnik el a bőrön. Nem fénylik annyira, és lehet sminkelni rá. Hogy a ráncokra van e valamilyen hatással, passz, rövid idő alatt bizti nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 12.

Ugyanazt tudnám róla elmondani, mint a sima cv hidratálóról.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. március 22.

Egy mini kiszerelést már majdnem elfogyasztottam, és kifejezetten tetszik. Nagyon gyorsan beszívódik, viszont elég jó hidratál, és napközben sem fényesedik át. Valószínűnek tartom hogy megveszem majd normál tégelyes verziót is. Jó kis krém, az összetevők sem riasztóak, és az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0