CV Cadea Vera

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2020. március 11.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az aktívszenes, antibakteriális hatású mitesszer elleni orrtapasz egészen a pórusokig megtisztítja a bőrt a pattanásoktól, mitesszerektől és a szennyeződésektől.

orsipanka

2020. március 13.

Előtte a márka sima mitesszer tapaszát használtam, de alig szedett ki pár mitesszert, gondoltam váltok. Havonta használom, csak az orromra. Az előzőnél egy kicsit több mitesszert szedett ki, de még mindig nem éreztem elég hatékonynak. Egyik este viszont magamon felejtettem és csak 30-40 perc után szedtem le (a csomagoláson 10-15 percet javasolnak), így végre kiszedett annyi mitesszert, hogy azt mondjam, megéri használni. Viszont a mitesszerek helyén napokig lyukak tátonganak, így szebb sem lett az orrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A Hévizi-tó vize. A gyógytó vize kalcium- és magnéziumtartalmú, hidrogén-karbonátos, kénes, enyhe radontartalmú gyógyvíz. Biológiai aktivitása a szerves vegyületek jelenléte következtében jelentős. Ez utóbbi adja egyedi jellegét. A kozmetikumokban a Hévizi-tó vize a Kaviczky kozmetikumokban található.

Bentonite 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.