CV Cadea Vera

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 db/csomag   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fleurdelotus, Módosítva: 2015. november 5.

Kiszerelés:   3 db/csomag
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális hatású orrtapasz mitesszerek ellen

HNReni

2019. február 20.

***** Nekem bevált. Az orromon nagyon sok fekete miteszer volt. 15 percig hagytam fent és jelentősen tisztább lett tőle az orrom. A csúnya fekete mitesszerek kis világos barna pöttyökké szelidültek tőle. Az ára is kedvező csak 549 Ft volt a 3db. ****

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

orsipanka

2019. január 31.

Kb 20 éve, tinikoromban használtam hasonló terméket, de gondoltam teszek egy próbát, hátha javít valamit a bőröm állapotán. Annyira nem tragikus a helyzet, vannak mitesszereim, de nem feketék és begyulladni sem szoktak. Az első tapasz leszedett valamennyit. A másodikat egy héttel később tettem fel, de összesen 3 db-ot szedett ki, gondoltam ritkábbon kell használnom. Már havonta egy tapaszt teszek fel, de továbbra sem vagyok vele megelégedve: csak az orrom tövéből szedi ki a mitesszereket, az orrnyergemről és az orrom hegyéről egyetlen egyet sem szedett ki. 2 csomag után már nem próbálkozom tovább, inkább körülnézek más márkáknál (pedig a CV termékeket egyébként szeretem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Akara

2017. december 27.

Egy tapaszt én is elszúrtam nedvesítés nélkül, ahogy korábban is írták. A másodikat már nedves bőrre helyeztem fel, és nedves vattával felülről is rádolgoztam kicsit. Így alaposan feltapadt. A száradástól néztem a hatóidőt, miután letelt, nehéz volt kicsit lehúzni. Az eredmény felemás. Kicsit halványította a mitesszereket, de én a tapaszon nem láttam semmit. Inkább maradok a házi agyagos maszkoknál, nekem azok jobban bejöttek. Viszont akinek ez is jó, ez egy nagyon praktikus megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

safranyann

2017. július 11.

Pozitív csalódás volt. Ez az első alkalom, hogy ilyen tapaszt használok és meglepődtem, hogy látok a lehúzott tapaszon undi kis faggyúizéket. Bár a legkisebbeket szedte csak le, amik nem is feltétlen mitesszerek.
NAGYON fontos, hogy bevizezd előtte picit az orrod, mert egyébként zéró eredmény. :( Sajnos egyet elpazaroltam így. Úgy ragad csak a bőrhöz, ha nedves.
Talán ha előtte gőzöl az ember, hatékonyabb!
Elég olcsó volt, így 4 csillag. Egyébként 3at érne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Talán ha előtte gőzöl az ember, hatékonyabb!
Elég olcsó volt, így 4 csillag. Egyébként 3at érne.

arebeka

2017. június 19.

Nekem eddig ez az első pórustisztito/miteszereltavolito tapaszom ami aranyaiban a legjobban mukodott. Csodat egyik tapasz se tud tenni,a kozmetikust nem potolja de ha nagyon elszaporodnak a miteszereim akkor jot tud tenni a tapasz. Megvagyok vele elegedve de meg keresem azt ami ennel is tobbet kiszed.. bar talan hiaba😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

grd39

2016. november 26.

Teljesen nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

Teljesen nulla.

Mundow

2016. november 21.

Alig távolított el néhány mitesszert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 21.

Alig távolított el néhány mitesszert.

Detti

2016. július 19.

Időnként én is veszek ilyen tapaszokat, de nekem mindig az az érzésem, hogy ez csak a látszatra megy. Amikor 1-1 miteszernek nekimegyek kézzel, akkor azért nem az jön ki a bőröm alól, amit a tapasz "eltűntet".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

Szecsuani

2016. április 24.

Én eléggé szeretem, mert elég jól kiszed mindent, hetente egyszer használom egy alaposabb arcmosás után.
Azok közül amiket eddig kipróbáltam, messze a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Azok közül amiket eddig kipróbáltam, messze a legjobb.

KuliKali

2016. április 12.

Bár 25 felettieknek van,a Müllerben dolgozó barátnőm ajánlotta,ő is ezt használja.Tényleg jó! Csodát ne várjon az ember,de elég sokat kiszed.Sokkal jobb mint ezek a megkeményedős arcmaszkok.Én elég sokáig hagytam hatni,20-30perc,egy idő után kiszárad és már magától elkezd leválni. Nagyon puhává teszi,az amúgy száraz orr melletti területet is.
Up:barátom zsírosbőrével nem csinált kb semmit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

Up:barátom zsírosbőrével nem csinált kb semmit...

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.