CV Cadea Vera

Ár:   625 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2019. december 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások elleni bőrradír szalicisav és cink hatóanyaggal problémás, zsíros és vegyes bőrtípusra

A készítmény megszünteti az arc kellemetlen fényét, megnyitja az eltömődött pórusokat és eltávolítja a makacs szennyeződéseket. Az antibakteriális hatású szalicilsav hatékonyan előzi meg a bőregyenetlenségek és pattanások kialakulását.

feherandie

2017. december 23.

Sokkal több értékelést érdemelne ez a kis csoda! Önmagában nem tett csodát az aknés bőrömmel, viszont hámlasztások közötti napokban tökéletesen együttműködnek és úgy viszont nagyon jól teljesít!! Engem még nem hagyott cserben ennek a termékcsaládnak egyik tagja sem, mindez egy szendvics áráért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

mismatch

2017. szeptember 5.

Csodaszer. Az eddigi legkirályabb börradír, amit valaha próbáltam. Ráadásul nagyon olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

hivettivy

2017. június 8.

Nekem bevált. Zsíros, pattanásos bőröm van, és kb.1-2 hetente szoktam bőrradírozni. Ez után mindig matt az arcom és kevesebb a bőrhiba. Egészen kevés kell belőle, így sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

berni88

2016. október 8.

Jó áron, jó termék. Sokadik arcradirom, egyik legjobb termék. Hiába kicsi a kiszerelése, mégis sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

ftmea13

2016. június 30.

Pár arcradírt már kipróbáltam, de nem váltak be. Ez viszont igen! Általában heti 2x használom, mindig csak hajmosással vegyítve radírozom az arcom és mindig jól eltűnteti a pattanásokat. Pár kicsit piros lesz tőle az arcom és tapintásra is száraz, de utána mindig használok krémet, és így tökéletes:) Többször újra vettem már, egy darabig még biztosan fogom, amíg nem gondolkozok abban, hogy kipróbálok új darabokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 30.

Kicsijó

2016. március 12.

Egy jó ideje használom és teljesen megvagyok vele elégedve.Szeretem az illatát,az állagával sincsen bajom,a szemcsék is jó méretűek.Heti 1 vagy 2-szer használom attól függ.Én úgy vettem észre,hogy szerepe van abba,hogy nincsen annyi pattanásom,szóval tuti újra veszem.Az ára meg.. :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

love_cinderella

2015. október 12.

200 Ft-ért vettem a Müllerben, ennyiért mindenképp ajándék volt. Nagyon jó illata van és a szemcséi is elég nagyok. Tiszta puha tapintású lesz tőle az arcom, pattanások elleni hatásáról még updatelek de addig megelelőlegezem az 5*-ot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

monique001

2015. március 15.

Láttam már jobb bőrradírt is. Elsősorban az ára miatt vettem meg, az nagyon rendben van. Az illatát is nagyon szeretem. De túl nagyok, durvák a szemcséi, így csak végigdarálja a felső bőrrétegemet, nem tud olyan finoman tisztítani a pórusokban. Érzékeny bőrre nem ajánlom, túl durva...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 15.

Matilda

2014. december 31.

A szalicilsav és a cinktartalma miatt vettem meg, plusz mert kb 400-500 Ft volt, gondoltam egy próbát megér. Nem örülök, hogy ilyen sok illatanyag van benne, bár ez az összes cv young termékről elmondható. Apró szemcsék vannak benne amik radírozzák a bőrt, de én nem vagyok híve a fizikai hámlasztásnak, ezért nem nagyon dörzsölöm meg vele az arcom, csak nedves kézre nyomok ki egy keveset és felkenem. 2-3 percet szoktam várni vele, utána pedig lemosom. Kicsit húzódik tőle a bőröm valamikor, de egyáltalán nem vészes. A pórusaimat nagyon jól kitisztítja, szebb is lett a bőröm, kevesebb a pattanásom. Bár 100%-ban nem az övé az elismerés, mert más új arcápoló termékem is van, de mindenképpen elégedett vagyok vele és ennyi pénzért újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Zinc PCA, Pantolactone