Dado Sens

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású alapozó érzékeny bőrre

Érzékeny, rosaceás és pattanásos bőrre is alkalmas.

despoina

2019. február 20.

Véletlen találtam rá a belvárosi Müllerben, igazából Annemarie Börlind alapozót szerettem volna de feltűnt ő is a világosabb színével. Néztem, kipróbáltam majd elmentem a Mccafe-be egy capuccinot inni és közben rákerestem a neten a márkára. Kiderült hogy az Annemarie Börlind márkája és speciálisan hipoallergén termékeket gyárt érzékeny bőrre. Mivel a színe világosabb és előnyösebb volt számomra mint a Börlind hidratáló alapozója, vissza is mentem érte azonnal és jött vele a púdere. Nagyon jó alapozó, van egy erősebb fedése és nem okoz irritaciót és nincs telenyomva minden fajta szilikonnal mint rengeteg más alapozó. Nekem egy picit sárgás igy is a legvilágosabb árnyalat, de kiderítettem hgy kapható belőle egy világos szinte porcelános szín ami rózsás tónusú csak sajnos Budapesten nagyon de nagyon gyenge volt a kínálat. Volt 2-3 árnyalatban ez az alapozó, árnyalatonként maximum 2 darab termék volt kirakva. A púdere pedig csak a legvilagosabb árnyalatban volt elérhető. Németországban remélem tudok majd vásárolni belőle megfelelő árnyalatot. Egy enyhe fény hiányzik nekem, de ezt kiegészítem highlighter púderrel. Minőségi termék minden tekintetben.
Tőlem 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Tőlem 5*

zuzka

2018. február 21.

Nagyon örülök, hogy megvettem! A Müllerben a krémmánia oldal kommentjeit bújva vadásztam megfelelő alapozót érzékeny rozaceas bőrömre. Egyszercsak rátaláltam erre, megvettem. Nagyon szép eloszlású, eltaláltam a színt is, nem irritál, nem viszket a bőröm tőle, nyugodt. Szupi, hogy nincs benne illatozóelem. Köszönöm ennek az oldalnak és a márkának, bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Najtha89

2017. május 9.

Nekem egy nagyon nagy csalódás volt ez az alapozó.
Röviden az arcbőrömröl.
Nagyon érzékeny, sajnos meg mindig pattanásos,tág pórusok illetve kiszáradásra hajlamos részekkel főleg a szám alatti résznél. Ilyen szép reményekkel keresem a nekem megfelelő alapozót. Ez is sorra került.
Amikor a tesztert próbálgattam megfogott a krémes sűrűbb állag és az hogy kifejezetten érzékeny problémás bőrüeknek ajánlják.
Megvettem ìgy a legvilagosabb szìnt.
Másnap reggel ki is próbáltam.
sajnos ki se jött a pumpás részből előszőr, majd mikor már szerencsètlenkedtem vele félórát, egy vizes szétesett állagú trutyi jött ki.
Nem ezt vártam.
De nem adtam fel rázogattam, míg végül összeállt.

Kentem fel hidratálóra, sminkalapra de mindegy volt neki mászott amerre látott az arcomon,amellett hogy pont a lényeget nem fedte le. DE azért egységes fedést biztosít habár a pirosabb és szárazabb részek határozottan látszanak. Illetve nekem a kényes, szám alatti résznél be is sárgult.
Többször próválkoztam vele,még tényleg primerrel mutat úgy ahogy de ezen hátranyai miatt mehetek a mosdóba többször csekkolni mikor kezdek el bohócosodni.

Ìgy újra biztos hogy meg nem veszem, mert ezért az árért többre számìtottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Nekem egy nagyon nagy csalódás volt ez az alapozó.
Röviden az arcbőrömröl.
Megvettem ìgy a legvilagosabb szìnt.
Másnap reggel ki is próbáltam.
Nem ezt vártam.
De nem adtam fel rázogattam, míg végül összeállt.

Ìgy újra biztos hogy meg nem veszem, mert ezért az árért többre számìtottam.

Moringa

2017. április 19.

Nagyon jó alapozó. Nem illatozik mint egy parfüm, ezt külön szeretem benne. Nem okoz bőrérzékenységet a sok "rossz" összetevő miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Wattty

2016. szeptember 6.

IMÁDOM
Fantasztikus alapozó.
nagyon érzékeny, száraz és ekcémás a bőröm, ráadásul a szemkörnyékem is gyorsan kiszárad, sötét karikáim is vannak.
ez az alapozó szépen fed, egyáltalán nem irritálja a bőröm, jól építhető, illatanyagmentes, és alkoholmentes.
mindenkinek ajánlom aki hasonló problémákkal küzd mint én.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

IMÁDOM
Fantasztikus alapozó.
mindenkinek ajánlom aki hasonló problémákkal küzd mint én.

Ria13

2016. április 9.

Nagyon szép bőrképet varázsol, jó erősen közepes a fedése, elsőre sűrűbb állagú, de szépen, egyenletesen terül el a bőrön. Pórusokat nem emeli ki, hajszálerecskéket, apróbb hegeket, pattanásokat is elfedi, de csak építgetve és/vagy korrektor használatával. 4 árnyalatban kapható: Beige 01k, Almond 02k, Naturel 01w, Hazel 02w. ( A k-s színűek sem túlzottan rózsaszínűek, inkább neutrálisnak mondható árnyalatúak, a w-s színek picit sárgásabbak.)
Én az Almond 02k-t használtam: néhány alkalomra elegendő mennyiséget kaptam tesztelésre a Müllerben. Ha nem púdereztem át az arcom, hűvösebb időben természetes bőrfényű maradt, melegebb időjárásnál picit átfényesedett a T-Zónában. Alapvetően nagyon jó alapozónak tartom( jobban bejött, mint az anyacég, azaz a Börlind termékei) és szerintem Édesanyámnak is vásárolni fogok belőle, hisz Neki enyhén rozaceás a bőre, néha ekcémás foltokra hajazó kis pörsenések is megjelennek rajta, majd nyomtalanul eltűnnek. Szerintem 6000 Ft-ot abszolút megér!!!! A transzparent púdere lesz a következő áldozatom😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Magnesium Stearate

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.