Dado Sens

Ár:   3695 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: psyhe, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Finom púder nagyon érzékeny bőrre

A kellemesen könnyű textúra mattít és természetesen egységes bőrszínt biztosít. Neurodermitisz, aknék és rozácea esetén is használható.

100%-ban mentes illatanyagoktól, tartósítószerektől, parafintól, szilikontól, PEG-ektől, állati eredetű származékoktól. Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Ár: 1700 , Eladó: CBlue
Állapot: Új, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Pólus centernél vagy postán maradó vagy Foxpost.
despoina

2019. február 20.

Nagyon szeretem, önmagában hidratáló felé is használom máskor alapozót fixálok vele. Könnyű, szépen terül, a szine számomra tökéletes ami nem könnyű ilyen világos árnyalatban. Nem oxidálodik, megtartja a pirositót. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

tamara428

2018. április 23.

Teljesen elégedett vagyok vele. Mióta rosáceás az arcom, azóta nagyon sok púder vagy pirosító irritálja, de ez végre teljesen jó! Nem vörösödik ki alatta a bőröm, nem szárad és hámlik, amíg fent van. Elég világos színe van és tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez. Egy sima, mülleres púderecsettel viszem fel, és remekül tapad. A saját kis szivacsát nem szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

psyhe

2018. február 9.

Semmi problémát nem okozott a bőrömön, a fedését jónak találtam, épp annyira mattított amennyire szerettem volna. Először kabuki ecsettel próbáltam a felvitelét, amit más púderekhez is használtam, de itt nem vált be, viszont a saját "pufijával" nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Please

2016. október 5.

Nem allergizálja a bőrömet, ahogy ígérte. Akkor vettem meg, mikor pont elfogyott egy másik, natúr púderem, és mivel bevált a pórusösszehúzó krém és rápróbáltam erre, mert tetszett amiket mondott róla az eladó. Ára kedvező volt, és szerintem abszolút meg is érte! Az állaga könnyű, teljesen igazodik a bőrszínhez, így láthatatlan a "viselete".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.