Dado Sens

Ár:   3695 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: psyhe, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Finom púder nagyon érzékeny bőrre

A kellemesen könnyű textúra mattít és természetesen egységes bőrszínt biztosít. Neurodermitisz, aknék és rozácea esetén is használható.

100%-ban mentes illatanyagoktól, tartósítószerektől, parafintól, szilikontól, PEG-ektől, állati eredetű származékoktól. Bőrtűrő képessége bőrgyógyászatilag igazolt.

PSz

2020. április 30.

Az alapozója fölé használom, nagyon jól fixálja az alapozót, plusz fedést is ad, és az érzékeny bőröm számára is nagyon jól viselhető. Nekem megfelel a saját szivacsa, mással nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 30.

Saci88

2020. február 2.

Körülbelül 3 hónapja találtam rá erre a kis csodára.
A kezdődő rozaceás, érzékeny bőröm is imádja. Végre egy púder, ami ápol és eltakar, de nem szárít és nem pirosít ki.
Én hidratáló fölé használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Körülbelül 3 hónapja találtam rá erre a kis csodára.
Én hidratáló fölé használom.

despoina

2019. február 20.

Nagyon szeretem, önmagában hidratáló felé is használom máskor alapozót fixálok vele. Könnyű, szépen terül, a szine számomra tökéletes ami nem könnyű ilyen világos árnyalatban. Nem oxidálodik, megtartja a pirositót. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

tamara428

2018. április 23.

Teljesen elégedett vagyok vele. Mióta rosáceás az arcom, azóta nagyon sok púder vagy pirosító irritálja, de ez végre teljesen jó! Nem vörösödik ki alatta a bőröm, nem szárad és hámlik, amíg fent van. Elég világos színe van és tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez. Egy sima, mülleres púderecsettel viszem fel, és remekül tapad. A saját kis szivacsát nem szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

psyhe

2018. február 9.

Semmi problémát nem okozott a bőrömön, a fedését jónak találtam, épp annyira mattított amennyire szerettem volna. Először kabuki ecsettel próbáltam a felvitelét, amit más púderekhez is használtam, de itt nem vált be, viszont a saját "pufijával" nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Please

2016. október 5.

Nem allergizálja a bőrömet, ahogy ígérte. Akkor vettem meg, mikor pont elfogyott egy másik, natúr púderem, és mivel bevált a pórusösszehúzó krém és rápróbáltam erre, mert tetszett amiket mondott róla az eladó. Ára kedvező volt, és szerintem abszolút meg is érte! Az állaga könnyű, teljesen igazodik a bőrszínhez, így láthatatlan a "viselete".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.