Dancoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: merchajnalka, az összetevőket feltöltötte: macskaa, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Tengeri iszappal és mélytengeri ásványi anyagokkal kényeztető hajpakolás a Jeges-tengerből, hogy a haj újra selymesen fényes és erőteljes legyen. Segíti a hajszerkezet regenerálódását.
Hajmosás után kis mennyiségű pakolást oszlassunk el a hajunkon, hagyjuk hatni 10-15 percig, majd alaposan öblítsük ki. Fokozott hatás eléréséhez a pakolással bekent hajat terejük be egy meleg törölközővel.

szivi81

2015. október 21.

Jó volt az illata, nagyon extra hatásást nem éreztem. Elfogyott, nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

merchajnalka

2012. szeptember 11.

Fodrászkellékes boltban járva láttam, olvastam erről a hajpakolásról. Alapvetően nem problémás a hajam, de vigyázok is rá. Rendszeres hajmosás, szárítás, vasalás, sütés, kontyozás etc. mellé kerestem hajpakolást. A heti "nagyhajmosáskor" (amikor időt szánok rá, hogy 2-3szor mossam át, majd pakolással legyek hosszú percekig) a hajmosást követően egy mandarin nagyságú adagot kenek fel a hajamra, belemasszírozom a tövekhez, aztán hagyom hatni olyan 10 percet legalább. A meleg törülközős dolgot még nem próbáltam... egyelőre arra gondoltam, hogy veszek olyan átlátszó zuhanysapkát és azt teszem fel, hogy dunsztolódni tudjon alatta a hajam-fejem. Eddig tetszetős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

NMF

Természetes hidratáló elem (Natural Moisterising Factor). Az NMF nem szabályos INCI név, nem egy konkrét összetevőt jelöl, hanem inkább egy összetevő csoportot, amibe több a bőr hidratálásában fontos szerepet játszó összetevő is beletartozik.

Ahogy a neve is utal rá a természetes hidratáló elemek olyan anyagok melyek a bőrben természetesen is megtalálhatóak, és fontos szerepet játszanak a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Az NMF-ek közé sorolják egyebek mellett az amino savakat, a ceramidokat, a cholestrolt, a hialuronsavat, a glicerint, a sodium PCA-t, az ureat, a foszfolipideket és a glycosaminoglycanokat.

A természetes hidratáló elemek a bőrben taláható lipidekkel együtt kulcs szerepet játszanak a bőr egészségességében, üdeségében és hidratáltságában és hasznos összetevői a kozmetikumoknak.

További információ az NMFekről a cosmeticscopon.