Daniel Sandler

Ár:   £17   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: graceintrouble, Módosítva: 2014. június 27.

Ár:   £17

Vízálló, olajmentes pirosító, amely E-vitamint és jojobát tartalmaz.

Omeli

2019. június 24.

Egyszerűen imádom! Pici 3 ml-es mintákat rendeltem a weboldalukról. Nagyon tartós és 1-1 csepp elég mindkét pofira. Én ujjal vagy ecsettel dolgozom el, és egész nap tart:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Lolatapsi

2019. május 17.

Mint ahogyan az alapozó esetében, itt is a termék legnagyobb hibája, hogy Magyarországon nem kapható. Ellenben a honlapjukról rendelve Angliából pár nap alatt ideér futárral.
Egy itteni Krémmániás kedves eladótól vásároltam a Spicey árnyalatot, ám közben beszereztem a Cherub, Angel és Caresse szineket is. Csodaszer. Tartós, nem kenődik, a helyén marad egész nap a hol kombinált, hol zsíros bőrömön, alapozó felett és még akár a púder tetején is el lehet dolgozni. Egy csepp bőven elég belőle, nekem ujjbeggyel könnyebb elsimítani, de a hozzávaló ecset is jó szolgálatot tesz. Azok az árnyalatok, amiket én vettem, nem csillámosak, mint a poralapú pirosítók általában. Nem tudom, hogyan tudtam enélkül élni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 17.

paaulaaa

2016. június 5.

Abszolúlt szerelem, csodaszer !
Mióta megvettem imádom és ha alkalmam van rá, beszerzek újabb és újabb árnyalatokat. Teljesen folyékony és minden használat előtt alaposan fel kell rázni. Elsőre érdekes kezelni, mert tényleg csak egy csepp kell belőle oldalanként, ezáltal szuper költséghatékony. Az ára elsőre nem tűnik barátinak, de az eredményt és ár-értéket nézve: mindenképpen megéri :)
A szinte láthatatlan természetes hatástól mindent el lehet vele érni, klasszul építhető szépen terül. . . és a legjobb rész: TARTÓS, konkrétan reggeltől késő estig fennmarad, 12 óra semmiség neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Abszolúlt szerelem, csodaszer !

graceintrouble

2014. június 18.

Nagyon furcsa kis termék ez, de mióta megkaparintottam, azóta szinte csak ezt használom. Bár a kézfejre kiöntve csillámosnak tűnik, az arcra feltéve (akár ujjal, akár ecsettel) a legtermészetesebb hatást kelti, és szépen lehet építeni a színt. Az összetevők nyugalmi állapotban elválnak egymástól, ezért minden használat előtt össze kell rázni. Eszméletlenül tartós, konkrétan reggeltől késő estig fennmarad, még csak meg sem kopik a színe. A vízállóságot nem próbáltam még, de ha az én érzékeny, zsíros bőrömön, a nyári kánikulában 10+ óráig csücsül, akkor valószínűleg sokaknak beválik majd. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Red 22 Lake / CI 45380, Ultramarines

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.