Mivolis

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2015. április 27.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Das Gesunde Plus lóbalzsam egy természetes,  hatóanyagokat tartalmazó hagyományos bőrápoló gél, mely jótékony hűsítő hatású különösen testi megterhelés után, de ideális egyszerűen a jó közérzet fokozására is. Alkalmazható vérkeringést serkentő masszírozáshoz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

aquana

2019. június 21.

Nagyon kellemes kis hűsítő balzsam, izomlázra remek. Csak azért kap négy csillagot, mert már használtam olyat,ami erősebben hűt és ez a kék színezék fog egy kicsit, ami idegesítő. De amúgy nem rossz és nem kerül sokba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 21.

Mars93

2018. március 8.

Nem tudom, hogy miért értékelték le ennyien ezt a krémet. Igaz, hogy én előtte nem használtam egyéb lóbalzsamot, ezért nem tudom, hogy milyen is az, ez viszont tisztára, egy az egyben olyan, mint a Jégzselé, viszont az ára kedvezőbb! Most ugyan 899 Ft a dm-ben.
Kellően hűsít, de nem bizsereg tőle az ember bőre olyan sokáig, mint a Biomed Rozmaring krémjétől. Tényleg hamar beszívódik, bár egy kissé ragad utána a bőr. Én az ujjaim izületeire vettem, és azokat szépen kordában tartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Yubiri

2017. április 10.

Biztos, hogy nem veszem újra.
Főképp azért, mert nem elég hatásos, ezen kívül a fiók, amiben tartottam büdös lett. Nem kámforos illat, mert azt szeretem, ez valami más, valami erős alkoholos keverék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Biztos, hogy nem veszem újra.

Irish

2016. október 28.

A hűsítő hatása nem túl erős, így akkor célszerű használni, ha nem lefagyasztani akarjuk a lábunkat, kezünket, stb. :-) Én többnyire akkor vetem be, ha pl. elalszom a nyakamat. Na, arra tökéletes.
Alkalmazása után rohanni kell kezet mostni, mert nagyon szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Alkalmazása után rohanni kell kezet mostni, mert nagyon szárítja a bőrt.

incifinci28

2016. február 4.

nekem sajnos ez nem vált be, jó nagy adag és olcsó is de a hatása....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

nekem sajnos ez nem vált be, jó nagy adag és olcsó is de a hatása....

Zsanett01

2015. június 20.

Ár/érték arányban jó.Picit hűsít,vettem más fajtát,az erősebb volt.Az illata szuper,csak lehetne picit hatékonyabb-emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Luska

2015. május 24.

+Ára kevező, illata jó, színe azúrkékes. Ezek miatt oké.
0Hűsíteni nem hűsít anyira mint a drágább társai.> *
-Mekfogja a bőrömet, kissé kékre :D > *
* Ezek miatt kapja a 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

+Ára kevező, illata jó, színe azúrkékes. Ezek miatt oké.
0Hűsíteni nem hűsít anyira mint a drágább társai.> *
-Mekfogja a bőrömet, kissé kékre :D > *
* Ezek miatt kapja a 3 csillagot.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Az eszkulin a közönséges vadgesztenyefa leveléből és kérgéből nyert glikozid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, az ewg.org szerint pedig UV-sugárzást elnyelő tulajdonsággal is bír. Paula Begoun szerint viszont toxikus hatása lehet a bőrre, ezért nem javasolja az alkalmazását.