Davidoff

Ár:   7960 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyei: alma,citrom,frézia,vízililiom,gyümölcsös jegyek,szantálfa,pézsma,virginiai cédrus

angelina69

2016. december 27.

Most éppen nincs itt az ideje, de a kezembe került a mintája, és gondoltam... Friss, vizes, édeskés. Lágy, nem tolakodó. Ennek is kimondottan nyáron van létjogosultsága. Tetszett is ... amíg többször próba után mindig éreztem egyfajta férfias jelleget benne. Hát, emiatt nem. Aki szereti a kicsit unisex jellegű illatokat, főleg nyáron, annak kiválóan beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 27.

szandracska

2014. január 7.

Pár napig voltam a gazdája egy 100ml-es kiszerelésnek, de tovább adtam rajta. Nagyon finom illat, de hozzám ez nagyon sportos, és nem tudtam elviselni magamon. Engem egyébként egy kicsit a Mexx - Fly High parfümjére emlékeztet, bár az egy kicsit gyümölcsösebb, és azt kifejezetten szerettem. Tartósnak tartós. Attól függetlenül, hogy nem lettünk barátok megérdemli az 5 csillagot, mert a maga kategóriájában remek szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

Kleopátra

2013. szeptember 29.

Nem számítottam sok jóra, a csomagolás alapján egy vízes-friss nyári illatra gondoltam. Végülis nem tévedtem, de sokkal jobb annál,még ősszel is megállja a helyét. Tanulság: előbb próbálj és utána ítélkezz. Nem vagyok járatos a márkával kapcsolatban, régen szívtam az ő "levegőjüket", nem gondoltam hogy bagó után parfüm is lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Eszcsu

2013. szeptember 21.

Nekem is abszolút kedvenc.Intenzív illata van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Nekem is abszolút kedvenc.Intenzív illata van

Rony

2013. április 13.

Nagyon finom illata van, olyan friss nyári illat.
Tartós, sokáig érzem magamon. Kedvenc <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Nagyon finom illata van, olyan friss nyári illat.
Tartós, sokáig érzem magamon. Kedvenc <3

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol