Daylong

Ár:   7117 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomimariann, Módosítva: 2016. május 9.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Daylong extreme gél különösen alkalmas napallergiára hajlamos, valamint zsíros bőrre. A hatékonyságot és a tolerálhatóságot napallergiás felhasználókon végzett vizsgálatok igazolják. A könnyű, zsírmentes gél jól eloszlatható, gyorsan beszívódik és kellemes, matt bőrérzetet biztosít. Ezen felül E-vitamint tartalmaz. A fénystabil UV-szűrők rendkívül hatékony védelmet nyújtanak az UV-A és UV-B sugarakkal szemben. Az UV védelem csökkentheti a napallergia előfordulásának gyakoriságát.

• Nagyon magas fokú fényvédelem
  • Fényérzékeny bőrre: napallergia, valamint zsíros bőr esetén
  • Extra vízálló
  • Zsír- és emulgeálószer-mentes
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt.
  • Nem komedogén.
  • Zsír- és emulgeálószer-mentes.
  • Nem tartalmaz tartósítószert és illatanyagot.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. május 26.

Mivel a 30-as, arcra való könnyű krémgéllel nagyon meg vagyok elégedve, vettem nyárra, a nagyobb napsütéses időkre egy ilyet is. Arcra, dekoltázsra -- rájöttem --, jobb nekem, ha lehetőleg zsírmentes napvédőt használok, noha nem zsíros a bőröm. Ez valahogy nem annyira ismert napvédő márka, én is nemrég fedeztem fel, sok-sok kísérletezés után. Könnyű, hófehér, krémszerű, szinte sűrűnek tűnő dolog jön ki a tubusból, de mégsem krém, mert tényleg zsíros bőrre való, tényleg teljesen zsírmentes érzetű felkenve. Száraz tapintású. de enyhén fényes fátyolka lesz a bőrön, ami kis idővel még inkább elhalványul. Nagyon jó. Illatmentes! Örülök ennek a felfedezésnek. Az ára semmivel nem elrettentőbb, mint akármelyik patikai napkrémé, sőt. Persze az előző hozzászólás (szollosheni) óta csak emelkedett az ára pár ezerrel. Nagyon jól tudok rá kenni könnyű bio alapozót. Talán ennél maradok végleg, és csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 26.

szollosiheni

2016. szeptember 8.

Sajnos évek óta napallergiás vagyok, így nagyon kíváncsi voltam erre a naptejre, mert csupa jókat olvastam róla. Egy hétig teszteltem mediterrán országban, minden nap 32 fokon és azt kell mondjam, hogy egyszerűen tökéletes! Eleve kezdődő allergiával indultam el itthonról és féltem, hogy innen már csak rosszabb lesz a bőröm, de nemhogy nem romlott, hanem elmúltak a kiütéseim (!!!), pedig szinte végig tűző napon voltam, nem bujkáltam az árnyékban. Elég világos bőröm van, de magamhoz képest még barnulni is tudtam, hiába 50 faktoros a cucc.
Nincs semmilyen különös illata és nagyon gyorsan beszívódik, nekem az arcomra sem volt túl zsíros.
Innentől soha mást nem használok, az tuti! Ezermillió és egy csillag! :-)
(Egyébként internetes patikában 5.000 alatt is lehet kapni, szóval senkit ne rettentsen el az ár!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Innentől soha mást nem használok, az tuti! Ezermillió és egy csillag! :-)

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.