Deborah

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

dirob108

2013. december 15.

A képen látható árnyalatban van meg, nagyon szép pigmentált színei vannak és nagyon tartós is, szemhéjpúderalappal még este is pont úgy néz ki, ahogyan reggel felkentem. Sajnálom hogy itthon nem árulják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

volhova

2013. október 8.

Nekem a Truly Diva van meg nagyon régóta, mostanában újra felfedeztem és alkalmi sminket szinte csak ezzel csinálok. Élénk színek, tartós, különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 8.

Wr.

2012. augusztus 27.

Én a Green Rhapsodyt vettem meg még régen, leginkább azért, mert akartam egy arany színű szemhéjfestéket, de önmagában úgy tartom, hogy jó vétel volt. Nem vagyok oda a színes sminkekért őszintén, leginkább csak természetes barna árnyalatokat vagy feketét használok, de ezt imádtam egy időben nagyon. Azt szerettem benne, hogy nem túl erős, szép, finom csillogás biztosít, és olyan halvány, természetben fellelhető színei vannak és nem túl harsány, amit zöld sminkkel kivitelezni nem könnyű. Nagyon jól néz ki ez az árnyalat vörös hajjal szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

CocoSunrise

2012. június 23.

Imádom. Először a Truly Diva 3-ast vettem meg és azonnal beleszerettem. Később beszereztem még a Gold Fever és a Smoky Eyes triókat is. Hatalmas a különbség a kinézetükben, ha nedves ecsettel viszem őket fel akkor tényleg erős színeket eredményez. Nappali sminknek inkább szárazon szoktam. Ha szemhéjalapozót teszek alájuk a végtelenségig tartanak, egyébként a szárazon alapozó nélkül felvitt azért elkezd kopni 4-5 h múlva, de ezen az áron az rendben is van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, C12-13 Alkyl Lactate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, C13-14 Isoparaffin
Emulgeálószerek: Polysorbate 20, Laureth-7
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Laureth-7
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, CI 77492, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Triclosan, Butylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.