Decoderm

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sttpcsillag, Módosítva: 2015. november 6.

Bőrtípus:   Száraz

Szárazon és nedvesen is használható erősen pigmentált bársonyos textúrájú szemfestékek. Jó a tapadása, nem porzik, szépen egyenletesen eldolgozható, satírozható. Nedvesen tusvonal húzására is alkalmazható, ill. egész szem erőteljes fedésére. Gazdagon tartalmaz hidratáló anyagokat, E-vitamint, ezért nem szárítja ki a vékony bőrt. Természetes natúr árnyalatokban kapható. Nem igényel felhordást követően porfixálást.

Professzionális felhasználásra is javasolt.

Decoderm Wet & Dry Eyeshadow mono csomag
Ár: 1500Ft/3db , Eladó: Edina1313
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is
pink sunrise

2017. november 5.

4 színt vettem akciós áron, egymással harmonizáló színeket.Szeretem a Decoderm rúzsokat, kiváncsi voltam erre is.Jó minőség, szép színek, szívesen használom, van amikor csak ezt viszem magammal utazáshoz.Teljes áron soha nem venném meg,viszont leárazásnál érdemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

CeCeDrake

2015. november 24.

Nem igazán vásárolok mono szemhéjpúdert, de kedvelem a Decoderm termékeket (DD krém, alapozó), ezért elcsábultam, meg láttam egy klassz videót és meggyőzött.
03, 07, 08, 10, 11 színekben vásároltam, nem bántam meg! Brutálisan jók! Alappal tökéletes. Szárazon visszafogottabb, nedvesen őrületes! Kipróbáltam tusvonalnak is a 07 és 10 árnyalatokat és arra is bevált. Viszont túlzásba lehet esni vele, ha nagyon túlépítem, nem szép.
Akciósan 1000-1500 forint körül hozzá lehet jutni, én is úgy vásároltam, de teljes áron ennyit biztos nem vettem volna meg :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate