Delia Cosmetics

Ár:   535 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Effendigirl, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Argánolajat tartalmazó szempilla- és szemökldökfesték. Akár 14 napon át tart a színe.

3 színben kapható

lndnmvlszl

2018. augusztus 30.

A fekete az inkabb sotetbarna. Kicsit mu hatas.. Es NAGYON nem tartos. Ez a masodik nap es mar alig latszik..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Jelizz

2018. április 3.

en a sotetbarna arnyalatot vettem meg. Olcso volt, es konnyu hasznalni. En 30 percig hanytam rajta, par hetet kibir a szemoldokom vele, nem rossz lyatszik valami de nem vitte el a palmat. 🙁most a Maybelline szemoldok tetovalos termekre faj a fogam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Kesudio

2016. december 14.

Eurós boltban vettem. Sokáig vacilláltam a (világos) barna és a sötétbarna árnyalat között. A világosbarna túl világosnak tűnt, de mivel abból hiányzott a legtöbb :) azt választottam. Szerencsére, mert az is épp elég sötét. Szerintem a sötétbarna, már már majdnem fekete színű lehet. Szeretem, mert könnyű használni. Nagyon örültem amikor megláttam, hogy cseppentős az oxija. Volt szerencsém már olyan szemöldökfestékkel, aminek flakonos volt, hatalmas tátongó "szájjal", ráadásul krém állagú oxi, de azért rá volt írva hány csepp kell a festékhez, gondoltam hát köszi szépen ....
A hozzá kapott műanyag "edénnyel" nem igazán vagyok kibékülve, ezért köptetős üveg pici mérőedényét használom helyette. Ha annyi ideig rajta hagyom a festéket, mint amennyit ír, túl sötét lesz, ezért hamarabb le szoktam törölni, nekem 3 perc az ideális. Nyilván ezt az első pár alaklom után mindenki kitapasztalja mennyi ideig kell neki rajtahagyni, hogy olyan intenzív legyen a szín, amilyet szeretne. A festék felkenése után egy fülpucolót végighúzok a szemöldökvonalamon alul és felül, így letörölve a felesleges festéket, hogy ne fogja meg a bőrömet csak a szemöldököm. Ha készen vagyok, a festéket száraz vattapamaccsal törlöm le, kicsit meghúzkodom oda-vissza, szőrnövés iránnyal ellentétesen is, hogy mindenhol lejöjjön a felesleges festék, végül áttörlöm arctisztítótejes vattapamaccsal is. A színárnyalat nekem tökéletes. Egyébként megtévesztő a dobozon levő szín, az eléggé természetellenes, egyáltalán nem olyan a végeredmény. Nem tudom átlagosan mennyit bírnak az ilyen festékek, gondolom attól is függ, mennyi ideig van rajta hagyva festéskor. Nekem 1 hétig bírja. Nem zavar, mert nem nagy macera befesteni, pikk-pakk megvan, ha meg nincs kedvem festeni, hát használok ceruzát vagy port. Nekem nagyon bejött. Nagyon sokáig elég és az ára is szuper. Határozottan újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

brigad199214

2016. november 15.

Másik árnyalatban van meg. Szépen fog és sokáig elég. Azonban kicsit sem tartós sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: BHT, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.