Delia Cosmetics Stem Cells Fiatalság Esszenciája Intenzív Ránctalanító és Bőrfeszesítő Szérum

Delia Cosmetics

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2015. május 12.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Koncentrált termék a ránctalanabb, feszesebb bőr érdekében. Növényi őssejt tartalommal. Arcra, nyakra és dekoltázsra is használható, heti 2 alkalommal.

Paraben menetes, minden bőrtípusra.

Rozuss

Korcsoport: >54
2019. július 3.

Nekem nagyon tetszik ez a termék. Nagyon jó az állaga és hamar beszívódik a bőrbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 3.

Picilany26

2019. május 26.

Nekem nagyon tetszik, kellemes a textúrája, könnyen beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet maga után. A bőrömön még nem érzek jelentős változást, bár még csak másfél hete használom, de az összetevői miatt szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Ria13

2017. március 18.

Mindkét szérumot megvettem: ezt is és az olajos "tesóját" is. Nekem ez az abszolút újravevős: azonnal szebb bőrképet ad, könnyen beszívódik, mintha tényleg liftingelne is picit, sminkelni is jól lehet rá!Az utolsó cseppeket elég nehézkes kinyerni a fiolából, mintha picit besűrűsödött volna.Eleve kicsit sűrűbb állagú a szérum, de azonnal beszivódik, könnyen terül. ( Az olajos "tesó" viszont nekem szinte egyáltalán nem szívódott be...) Pattanàst, allergiát nem okozott, szerintem kifejezetten jó minőségű termék nagyon kedvező áron!A Tesco-n kívül én nem láttam màshol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Elkofen

2017. február 17.

Ez egy halványsárgás, fehéres szérum, amely kicsit valóban sűrűbb sok szérumhoz képest. Viszonylag szépek az összetevői, ezért szívesen használom. Főleg téli estéken. Az ára nem vészes. Én csak nyakra+ dekoltázsra használom (arcra nem), arra prímán teljesít. Pattanásokat nem okozott.
Az illata pedig semleges, nem zavaró és hamar elillan. Sajnos viszonylag gyorsan fogy.
Teljesen beszívódik és simábbnak, feszesebbnek érzem a bőröm a nyakamon. Szerintem hűvösebb, hideg időben remek ápolószer. Ennek ellenére a vitaminos-olajos tesóját jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

csaktom

2016. március 8.

az állagáról nem igazán tudok nyilatkozni, mert nem önmagában használom (nem is arra találták ki), mindenesetre nem annyira zsíros, mint amilyennek az üvegben látszik. a tripepdid-38-ért csaptam le rá, ez korábban drogériás viszonylatban csak egy diadermine arcolajban és egy parabenes eveline éjszakai krémben volt elérhető, amiket nem tudok elviselni. ezzel viszont meg vagyok elégedve

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 8.

v.szilvia789

2015. szeptember 19.

Arcon használva nem volt semmi különös hatása és még talán kicsit soknak is éreztem a bőrömön. Az állaga sűrűbb, mint egy megszokott szérumé, kicsit ragacsos marad, az illata elég "retro", régi fodrászüzletek szaga jut róla eszembe. Dekoltázsra használva viszont nagyon jól megállta a helyét, sokkal simábbnak éreztem a bőröm, ott jobban be is szívódott, a sűrű állaga miatt gyorsan el is fogyott, igaz én nem heti kétszer, hanem minden nap kentem. A kis üveg kb. 1 hónapra volt így elég.Annak ellenére, hogy két komedogén összetevő is van benne, nekem nem okozott pattanást. Végül a fenti kép elég megtévesztő, mert nem átlátszó a szérum, hanem sárgás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Butylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38
Vitaminok: Panthenol

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.