Denim

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: pandaverzum, Módosítva: 2018. március 1.

Kategória:   Tusfürdők

Revitalizáló tusfürdő friss illattal.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bea.letenyei

2021. március 13.

A férjem szerint ez az utolsó olyan férfi tusfürdő, aminek tényleg jellegzetes férfias illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Yubiri

2020. június 9.

A szerelmem jelenleg ezt a tusfürdő-deo párost használja. Nagyon nosztalgikus illata van, a szó legrosszabb értelmében. Mint amikor régen (szinte) csak 8x4 deok voltak és mindenki azt használta. Idősebb férfiakhoz sem illik ez az illat szerintem. Ha a világból nem is, de a szobából/fürdőszobából biztosan ki lehet kergetni engem ezzel az illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

tpr

2020. május 17.

A Denim tusfürdőről nekem ez ugrik be elsőre, mivel ennek az illata nekem amolyan über-alfa-hím típusú :) Mintha kicsit szárítaná a bőröm, de nem durván. Mondták már rá nekem, hogy "öreges" illat, hát nem tudom, szerintem elég univerzális, 18-80-ig simán jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

TimMonroe

2018. október 24.

Nagyon sokat használtam, illetve használom. Sokáig megmarad az illata, szerintem a férfi tusfürdők legerősebben tartó illatai, a Denim-é. Annyit tudok ellene szolni, hogy elég híg, nem habzik annyira jól, nekem 2 hétig tart egy doboz. De az illata kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

zdoreebaba

2017. január 8.

Édesapám és bátyám mindketten ezt használják. Esténként olyan illatáradat van a fürdőszobában és a folyosón, hogy majd belehalok. Szerintem nagyon tartós és férfias illata van. Árban is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

roddo

2017. január 5.

Már többször is használtam, nekem tetszik az illata, és ugyanúgy hosszan tartó, mint az Original.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.