Best of Beauty 2019

Dentalux

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2012. augusztus 7.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fog- és szájápolók

Erősíti a fogzománcot és védi a fogakat a fogszuvasodástól.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Borzalmas íze van,és nekem teljesen kiszárította a számat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Borzalmas íze van,és nekem teljesen kiszárította a számat.

Rony

2014. augusztus 15.

Az íze tényleg nem a legjobb, viszont én ettől függetlenül szeretem ezt a szájvizet.
Az első használatkor nagyon csípte a szájüregem, de azóta egyszer sem. Gondolom volt valami kis seb a számban. Sokkal tisztábbnak érzem a fogaimat is mióta használom.
Szerintem ezért ez nem olyan brutális mint a Listerine.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Szerintem ezért ez nem olyan brutális mint a Listerine.

gyovai890

2013. október 16.

Tényleg rossza az íze de én abba bízok hogy van benne alkohol és az elpusztítja a szájban lévő baktériumok nagy részét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Gladys

2013. július 12.

Nagyon rossz íze van a számnak utána. Elfogyhatna már :D Többet ezt nem veszek, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

bettina29

2013. május 23.

Mi használtuk a párommal és szerettük is, nem volt vele semmi baj, eléggé alkoholos az igaz, de legalább fertőtlenít is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 23.

siss

2012. december 15.

Listerine után próbáltam ki,de minek?Jól befürödtem vele,mert ízre dettó ugyanaz.Számomra szörnyű rossz íze van.Ráadásul jó sok van benne,alig vártam,hogy elfogyjon.Kidobni nem akartam,ha már megvettem.

A zöld Dentalux viszont nagyon jó,az alkoholmentes is és az íze is jó.Azóta csak azt használom,azt nagyon szeretem,az legalább bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

angeltear

2012. október 1.

Fúú nagyon nem szerettem, tök véletlenül emeltem le a polcról nem gondoltam, hogy ennyire alkoholos lesz... Tovább is passzoltam a családban mert tuti nem használnám el. Minden használatnál iszonyatosan szárított és ahhoz képest, hogy extra mentolos a friss érzés nagyon hamar elillant.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Hidratálók: Propylene Glycol