Derma Intensive +

Ár:   470 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tboci, Módosítva: 2013. szeptember 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

nusmanna

2017. október 18.

utazáskor elfelejtettem magammal vinni kézkrémet, így bementem egy boltba és megvettem, csalódott voltam mert nem ismertem és a csomagolása nem győzött meg, de imádtam. selymes lesz tőle a kézfejem gyorsan szívódik, az illata is jó. nagyon örültem neki, hogy véletlen egymásra találtunk és jöttem is fel a krémmániára, hogy megdícsérjem... aztán megláttam az összetevőket :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

Viks

2015. február 6.

Az én kezemre tökéletes így télen. Sokáig tart a hatása, finom az illata, viszonylag gyorsan beszívódik, az ára is rendben van. Az én bőröm mondjuk alapvetően nem szokott kiszáradni, csak a téli hidegtől, szóval a durván száraz bőrön nem tudom, mennyire válik be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Nicu

2014. január 17.

Jó kis krém, bár nekem így télen kicsit kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Jó kis krém, bár nekem így télen kicsit kevés.

knoemi

2013. november 5.

Amint kezd hidegebb lenni, a kezem rögtön kiszárad. Teljesen mindegy mivel kenem, fájdalmasan száraz. Sok krémet kipróbáltam már. Legtöbbször nem tudtam elviselni a zsíros érzést, ami utánuk marad.
Első használatkor megijedtem, mivel elég zsírosnak tűnt. Miután elkentem a kezemen, szinte azonnal beszívódott. Semmi ragacsosság, semmi kellemetlen nehéz érzés, csak az isteni illat és a pihe-puha kéz, ami maradt. Érdekes módon olyan, mintha a körmeim is fényesebbek, szebbek lennének tőle. :D Nagyon jó! Ajánlom. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Antioxidánsok: Ubiquinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2