Dermacol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2013. november 28.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arcmaszk problémás és pattanásos bőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

esztietta

2018. november 11.

Nagyon szárít. Vegyes bőröm teljesen kiszárította. A másodikat már nem is használtam fel, mert szerintem nagyon megterhelő az én bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

phoenix

2014. január 2.

Nem vártam sokat ettől a maszktól, de meglepően jó.
Nagyon jól tisztít, használata után rendkívül kellemes tapintású, érzetű a bőr. Hosszú távú hatásai közül a gyulladáscsökkentést tudnám kiemelni; amióta használom, kevesebb a gyulladt pattanásom (bár amúgy sem ők a fő problémám). Vékony rétegben érdemes használni, hetente egyszer, 10-15 percre fent hagyva. Vizes bőrön könnyebb eloszlatni, szárazon azért nehezebb, mert nagyon gyorsan szárad. Ami még nagyon tetszik, az az, hogy könnyű lemosni.
Az egyetlen negatívuma, hogy csak 2 adagos, tasakos kiszerelésben kapható, de olyan sok termék van benne, hogy nekem kb. 8 alkalomra elég lesz, így áttettem egy gyógyszertári tégelybe.

Részletes teszt a blogomon: http://biablogol.blogspot.hu/2013/12/dermacol-acneclear-arcmaszk-teszt.html

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Nem vártam sokat ettől a maszktól, de meglepően jó.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Zinc PCA

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.