L'Oreal Paris

Ár:   4226 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szabadalmazott Pro-Gen™ technológiát azért fejlesztették ki, hogy segítsen javítani a bőr regenerálódó képességét és helyreállítani természetes fiatalság-kódját (in vitro teszt). Eredmények: fiatalabbnak látszó bőr.

mircilu

2019. május 15.

Szépen hidratálja a bőröm, sima, puha lesz tőle, és jó az ára. Azokat a krémeket utálom, amennyik nehezen felszívódó, de ez hamar eltűnt az arcomról, van amikor smink leszedésre is bevetem...arra is jó volt..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Valentina0930

2018. május 30.

Ajándékba kaptam, de nem venném újra. Igazából hidratál, de ennél sokkal többet várok ma már egy arckrémtől. Az ár-érték arány teljesen irreális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Lara5

2015. január 23.

Habár még csak nem régóta képezi a kencegyűjteményem részét, nagyon kezdem megszeretni. Kicsit nehezen kenhető, de könnyen beszívódik, nem csillog sőt mintha mattítana és babapopsi puha bőrt csinál. Smink alá ezért tökéletes alap, így reggel használom főként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

macskajaj

2014. szeptember 4.

Én szemkörnyék-hidratálónak használtam, annak kifejezetten jó volt, szerettem, de most már mást használok. Hamar beszívódik, kellemes az illata, használat után kipihentebbnek látszott a bőröm, de kicsit olyan "gumis volt", meg aztán találtam ennél jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Mazsidrazsi9

2014. július 2.

A kedvenc krémem, bár a ránctalanító hatását még nem vettem észre, emiatt nem kap 5 csillagot. Az illata nagyon kellemes, az állagát imádom, hamar beszívódik. Minden nap használom, kiválóan hidratálja a bőrt (úgy hogy nem kell sokat kenni) és alapozó alá is tökéletes. Miután felkenem, rugalmasabbnak érzem a bőröm és picit mintha mattítana is. 4 tégely elhasználása után váltottam, de most ismét visszatértem, és biztos, hogy újraveszem. Mindennapos használat mellett nekem. kb 3-4 hónapig kitart Mint azt az elején is írtam, a ránctalanító hatását egyelőre nem látom, bár ahhoz ugye tudni kéne, hogy néztem volna ki, ha az elmúlt 1-2 évben nem ezt használom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

hanami21

2014. június 9.

Minden reggel arctisztítás után használom. Kivéve, amikor nagyon meleg van, akkor a TBS E-vitaminos sorbetjét használom.
Hamar beszívja a bőröm, és kellemes érzetet hagy maga után. Én nagyon szeretem ezt a krémet. Érzékeny bőrömet nem irritálja, nem lesz tőle zsíros.
Még akkor vettem, amikor akciós volt a DM-ben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Még akkor vettem, amikor akciós volt a DM-ben.

szivi81

2014. február 15.

karácsonyi ajándéknak kaptam. az állaga kellemes, hamar beszívódik, jól hidratált lesz tőle a bőröm, finom az illata. Hogy csökkentek volna az apró kis ráncaim? Nem vettem észre. Mindenesetre alapozóval elkeverve, nagyon bevált, mint kvázi BB krém, szerintem újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

grizus

2013. május 26.

Ez azt hiszem egy felesleges pénzkidobás volt. Semmit nem vált be abból, amit igér, egyáltalán nem fiatalít és nem is szívta be teljesen a bőröm. Ráadásul irritált is, idegesített, nem volt kellemes a használata. Lehet jobb krémeket kapni olcsóbban. Nem is vettem újra, máskor nem dőlök be a reklámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

tanita

2012. október 25.

Évek óta használom és nagyon szeretem. Nagyon kellemes az állaga, az illata, könnyű felvinni, szépen hidratál, és hosszú távon szinte láthatatlanná teszi a mimikai ráncokat. Kár, hogy két év alatt 2000 Ft-tal lett drágább, és hogy nincs benne fényvédő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 25.

szgabrielle

2012. április 26.

Most vettem nemrégiben anyukámnak ilyet, és szerintem nagyon szép lett tőle a bőre. Bár kicsit fénylik, de olyan puha és selymes tőle a bőre, mint a babapopsi!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ph szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Habzásgátló (antifoaming), hajkondícionáló anyag