Dermomed

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: perectigris, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Egyéb

Dermomed intim mosakodó a mindennapos gyendéd intim higiéniáért. Gyengéden tisztítja még a legérzékenyebb bőrt is, frissességet és komfortérzetet biztosít. Körömvirág kivonatot tartalmaz, amely segít megőrizni az intim testrészek fiziológiás egyensúlyát.

Bőrgyógyászatilag tesztelt pH 4.5

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Soly77

2020. november 10.

Irritál... túl sok benne a parfüm... MINEEEEK????? kuka!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

Irritál... túl sok benne a parfüm... MINEEEEK????? kuka!!!!!!!!!!!!!

Bettina1984

2020. október 30.

Szeretem, nem irrítál.
Egyetlen negatívum, hogy nekem túl híg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 30.

Szeretem, nem irrítál.
Egyetlen negatívum, hogy nekem túl híg.

ntapio2

2017. október 9.

Irritál és csíp! 1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Irritál és csíp! 1 csillag

senskin

2017. augusztus 15.

Gratulálok a DM-nek, hogy applikáción keresztül akciósan lehetett megvenni, töredék áron és ROMLOTT volt! Egy éve lejárt szavatossági idővel. Kár, hogy otthon vettem észre!
Már használtam előtte is, nem rossz, amúgy, de van ennél jobb is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Már használtam előtte is, nem rossz, amúgy, de van ennél jobb is! :)

piperepozitív

2017. július 30.

Nem irritált, és sokáig elég, szuper a pumpás adagolója, de valamiért nem volt a kedvencem.
Egyrészt alig habzik, másrészt az illata valami totál feleslegesen erős, igazi nagymamis virágillat.
Biztos nem veszem újra, legfeljebb más illatban, ha nagyon akciósan bukkannék rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Banszky

2017. július 30.

Túl erős illata van és szerintem felesleges is a parfüm bele. Kevésbé habzik mint a többi drogériás társai és vannak olcsóbbak,jobbak ennél. Bár nem csíp és nem szárít inkább máshoz nyúlok legközelebb a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

nagydora911

2017. június 25.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Az illata engem nem zavar és szerencsére hosszabb távon sem okozott semmilyen irritációt. Nagyon sokáig elég és a pumpás kiszerelésért egy hatalmas plusz jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

KuliKali

2017. június 11.

Végre egy termék,amit nem kell egyszerre felvinni és le is mosni azonnal,mert egyáltalán nem iriitál. Felvettem az intimlemosók amik nem irritálnak sovány kis listájára. Az ára is meggyőző,300ért vettem az EuroFamilyben,de a CBA-ban is láttam már.Az adagoló is tetszik,praktikus.. Az illata pedig egy régi szappanra,vagy valamire emlékeztet,de nem bírok rájönni,hogy mire...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Agnes004

2017. április 26.

Nem zavar az illata, ára is kedvező és a pumpás adagolója is tetszik. Sajnos irritál ha gyakran ezt használom ezért felváltva kell egy másik termékkel használnom. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Debreczeni

2017. április 24.

Nagyon szeretem az illatát, tiszta, selymes és kellemes. A lactacyd nekem csípett és nem volt kellemes, ez kifejezetten az ellentéte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol