Dermomed

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Fürdőtermékek

Demomed habfürdő a hidratált és puha bőrért.
Bőrgyógyászatilag tesztelt. Ph 5,5
Parabénmentes.

PaNel95

2018. március 21.

Szívesen szoktam visszatérni a Dermomed habfürdőkhöz, mert nagyon szeretem őket. Az összes közül talán ennek szeretem a legjobban az illatát, de a többi is jó. Nagyon jól habzik, elég gazdaságos, nem szárít és icipicit megmarad az illata.
Szerintem ennél nem is kell több.
Ennyi pénzért pedig egyáltalán nem drága, hiszen sokáig elég egy flakon, mert jól habzik, tehát nem kell sokat a fürdővízbe önteni. Ennél többet a nagy márkás habfürdők sem tudnak jóval többért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Szerintem ennél nem is kell több.

Tuende

2018. január 2.

Finom az illata, jók az összetevői és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Finom az illata, jók az összetevői és nem szárítja a bőrt.

nagyerika28

2016. május 14.

Jó az illata, és nagyon jól hidratálja a bőröm.Kedvenc tusfürdőim a Dermomedek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Jó az illata, és nagyon jól hidratálja a bőröm.Kedvenc tusfürdőim a Dermomedek!

EvaO93

2016. március 26.

Ma találtam rá, az illata isteni finom, igazából ezért is esett rá a választásom. Nagyon emlékeztet egyébként - és most lehet, hogy sokan agyon ütnének, hogy mit hadoválok össze - TM: Alien edp parfumjére. Mivel az orchideát nem tartalmaz, így a kasmír állhat a dolog mögött. Azt, hogy mennyire hidratál stb, nem tudom, mert még nen teszteltem. Amint megtörténik, jelentkezem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Jelizz

2015. október 22.

Nagyon jó az illata.. nőies! :) és fürdés után megmarad az illata, sajnos drágának tartom az árát :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 22.

edesorsim711

2015. július 2.

az argánolajas verziót ismerem még ezen kívül. érdekes, mert szerintem ez az illat sokkal jobban habzik, az illata sokkal jobban bejön, mint a másiknak. az ára pedig kitűnő. :) nem tud többet egy nivea 900 ft-ért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.