Desert Essence

Ár:   £3.50   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: asdf27, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   £3.50
Kiszerelés:   4,25 g
Kategória:   Ajakápolók

Nyugtató rozmaring és gingko biloba és gazdag afrikai shea vajjal a száraz ajkakra.

• Nyugtatja a száraz töredezett ajkakat
  • A legszárazabb ajkakhoz alakítva
  • Hidratálja és puhává teszi az ajkakat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

asdf27

2020. szeptember 26.

Ez nagyon szuper. Elfogyott az Alterra kamillás ajakápolóm és szerettem volna valamit helyette. A JohnBellCroyden-ben ezt ajánlotta az eladó hölgy mondván, hogy ebben van a legtöbb természetes anyag.
Kissé szkeptikusan, de megvettem.
Nehéz elhinni, hogy nincs benne semmi, mert nagyon jó illata és íze is van, és mindemelett szuperül hidratál. Nagyon természetesnek érzi az ember az ajkait.

update: hosszú távon nekem jobban tetszett a vaseline lip therapy (rose) verziója. jobban és tovább hidratál. -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Kissé szkeptikusan, de megvettem.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol

Nem szabványos INCI név. Jelentése: illóolaj. Az illóolajok tömény, lipofil (zsírban oldódó) és általában vízzel nem keveredő (hidrofób) folyadékok, amelyek illékony vegyületeket tartalmaznak, és növényekből vonják ki őket. Az illóolajokat gyakran használják aromaterápiában vagy kozmetikumok illatosítására. Sok illóolaj antioxidáns vagy épp antimikrobális hatással van a bőrre, viszont egyúttal sok esetben rendkívül gazdagok bőrérzékenyítő hatású összetevőkben is, melyek irritálhatják, károsíthatják bőrt.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.