Desigual

Ár:   3500 Ft és 10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 8 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   3500 Ft és 10 000 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 8 900 Ft

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatkreátor: Olivier Cresp

Ár: 8 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Zsuzsi70

2020. június 26.

Pár éve vettem egy kis üveggel, akciós volt.
Nem bántam meg, gyorsan elfogyott,.
Sokan megkérdezték mit használok, nagyon kellemes, tartós finom illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 26.

Pár éve vettem egy kis üveggel, akciós volt.
Nem bántam meg, gyorsan elfogyott,.
Sokan megkérdezték mit használok, nagyon kellemes, tartós finom illat.

klau810614

2020. január 23.

Húgomon éreztem először és kiváncsi lettem mi ez a finom illat . Teszteltem magamon is és nekem nagyon bejön .
Tökéletes téli édes illat , rajtam nem virágos inkább csokis .
Tartóssága és szilázsa is tökéletes 👍🏻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Tökéletes téli édes illat , rajtam nem virágos inkább csokis .
Tartóssága és szilázsa is tökéletes 👍🏻

Barbi1003

2019. december 28.

Így karácsony után akciós volt, csak megláttam a polcon a drogériában. Fújtam belőle egyet a csuklómra, de rögtön vissza is tettem. Hazafelé menet viszont nagyon kellemes volt az illata, úgyhogy vissza kellett mennem érte. A fújás után rögtön elég intenzív az illata, kicsit nagymamája, de pár perc múlva már nagyon kellemes. Inkább "randiparfüm", néhány óráig kitart, de egy munkanap végére azért elillan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

wildrose

2019. június 4.

Kifújáskor krémes, narancsos étcsokis, majd bújik elő a kávé, ami a pisztácia krémességével keveredik, leszáradáskor pedig marad a kávé egy kis tonkababbal fűszerezve. Hétvégi, puha, téli kuckózós illatnak mondanám, bár van benne némi feminin öntudat is, de nekem pont ez a csavar tetszik benne. Rajtam elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 4.

pomme

2019. május 7.

Rajtam ez fűszeres-csokis kávé, az elején nagyon finom, de sajnos elég hamar eltűnik belőle a csajos rész és átmegy arcszesz-szagba. Nem rossz, de totál férfias. Fura, hogy itt mindenki másmilyennek érzi, mintha nem is ugyanarról a parfümről beszélnénk. Tartóssága nincs nagyon, de nem is vártam tőle. Őszi uniszex parfümnek elmegy. Még futok vele egy kört.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

bebuska94

2018. október 23.

Kellemes illata van, de a Fresh változata nálam a number1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Kellemes illata van, de a Fresh változata nálam a number1.

meguntam96

2018. március 21.

Leárazva vettem a dm-ben kb. 1700 Ft-ért. Gondoltam ennyiért a hülyének is megéri. :D Eléggé tolakodó illata van számomra, viszont ez az érzés hamar elillan, ahogy maga az illat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

senskin

2018. február 3.

Sajnos, nekem a YOU nem lett a kedvencem, ez tetszik legkevésbé az összes között. Nem az én stílusom, az egy biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

Ennie86

2018. január 19.

Ma teszteltem az Auchanba. Gondoltam ha már ki van téve, akkor fújok egyet belőle. :) Kellemes, tavaszias, de mégis van benne egy kis fűszeresség. Kicsit borsos, keleties. Nekem tetszik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

anidek

2017. december 16.

Akciós volt, nagyon akciós. Tetszett is, meg nem is, megvettem. Olyan édes, keleties illat, egyébként nem az esetem, de vannak alkalmak, mikor egy ilyen is jól jön. Nem is az illatával van a baj önmagában. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem a parfümhamisítványoktól megfájdul a fejem. Mindegyiknek van egy pontosan ugyanolyan alapillata, fogalmam sincs mi lehet az, nem értek hozzá. Nos, ebben a You-ban mintha szintén benne lenne... Próbaképp a vásárlást követő napon ezt viseltem, és alig vártam, hogy lemoshassam magamról! Szörnyű fejfájásom lett. Pedig tényleg nem büdös, és máson megérezve egyáltalán nem zavar. Ezért a 4 csillag. Egyébként eléggé túlárazott. Nem csoda, hogy folyamatosan akciózzák. Viszont sikerült elajándékoznom olyan valakinek, aki boldog vele. Már megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)