Desigual

Ár:   3500 Ft és 10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 8 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   3500 Ft és 10 000 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 8 900 Ft

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatkreátor: Olivier Cresp

Ár: 8 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: Nora85
Állapot: 1* próbált. , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Átvehető Budakeszin vagy postázom utalás után. (Ez esetben bele kell kalkulálni a + 1500- forintos szállítási díjat.)
wildrose

2019. június 4.

Kifújáskor krémes, narancsos étcsokis, majd bújik elő a kávé, ami a pisztácia krémességével keveredik, leszáradáskor pedig marad a kávé egy kis tonkababbal fűszerezve. Hétvégi, puha, téli kuckózós illatnak mondanám, bár van benne némi feminin öntudat is, de nekem pont ez a csavar tetszik benne. Rajtam elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 4.

pomme

2019. május 7.

Rajtam ez fűszeres-csokis kávé, az elején nagyon finom, de sajnos elég hamar eltűnik belőle a csajos rész és átmegy arcszesz-szagba. Nem rossz, de totál férfias. Fura, hogy itt mindenki másmilyennek érzi, mintha nem is ugyanarról a parfümről beszélnénk. Tartóssága nincs nagyon, de nem is vártam tőle. Őszi uniszex parfümnek elmegy. Még futok vele egy kört.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

bebuska94

2018. október 23.

Kellemes illata van, de a Fresh változata nálam a number1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Kellemes illata van, de a Fresh változata nálam a number1.

meguntam96

2018. március 21.

Leárazva vettem a dm-ben kb. 1700 Ft-ért. Gondoltam ennyiért a hülyének is megéri. :D Eléggé tolakodó illata van számomra, viszont ez az érzés hamar elillan, ahogy maga az illat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

senskin

2018. február 3.

Sajnos, nekem a YOU nem lett a kedvencem, ez tetszik legkevésbé az összes között. Nem az én stílusom, az egy biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

Ennie86

2018. január 19.

Ma teszteltem az Auchanba. Gondoltam ha már ki van téve, akkor fújok egyet belőle. :) Kellemes, tavaszias, de mégis van benne egy kis fűszeresség. Kicsit borsos, keleties. Nekem tetszik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

anidek

2017. december 16.

Akciós volt, nagyon akciós. Tetszett is, meg nem is, megvettem. Olyan édes, keleties illat, egyébként nem az esetem, de vannak alkalmak, mikor egy ilyen is jól jön. Nem is az illatával van a baj önmagában. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem a parfümhamisítványoktól megfájdul a fejem. Mindegyiknek van egy pontosan ugyanolyan alapillata, fogalmam sincs mi lehet az, nem értek hozzá. Nos, ebben a You-ban mintha szintén benne lenne... Próbaképp a vásárlást követő napon ezt viseltem, és alig vártam, hogy lemoshassam magamról! Szörnyű fejfájásom lett. Pedig tényleg nem büdös, és máson megérezve egyáltalán nem zavar. Ezért a 4 csillag. Egyébként eléggé túlárazott. Nem csoda, hogy folyamatosan akciózzák. Viszont sikerült elajándékoznom olyan valakinek, aki boldog vele. Már megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

Szila20

2017. október 23.

Karácsonyra kaptam ezt a parfümöt a barátomtól és már az első pillanatban megállapítottam, hogy ez az illat maga a TAVASZ. :) Azóta picit megváltozott a véleményem, eléggé univerzális illattá nőtte ki magát, ami bármilyen évszakban, bármilyen alkalomra tökéletes. Nagyon szeretem! Ha reggel magamra fújom, egész nap érzem az illatát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

PerfumePippi

2017. április 4.

Hát ez egyszerűen, egy szóval a fúj kategória. Három szóval: Fúj, de büdös! Nyilván megint csak az én bőrömön, meg amúgy is túl melegre kúszott a hőmérő higanyszála ehhez az illattípushoz - bár nem, ez rajtam télen is ilyen lenne. Gyomorforgató, nem találok találóbbat. És nem, nem a teszter a hibás, majdnem egy teli üvegesből fújtam magamra! Ez a "behányok" kategória (elnézést!): olyan, mint azok a nagyon olcsó pancsolmányok, amikben ha 10 métert megteszünk, akkor az izzadós, irritálóan szintetikus, ordenáré szag kezd el terjengeni körülöttünk, ami nem tévedés, nem az emberi kipárolgás, hanem az olcsó pancsolmány szaga. Van benne valami citrusos és szúrós-pézsmásnak tűnő, meg egy meghatározhatatlan szörnyű összetevő...Ez annyira fájóan büdös rajtam, hogy lehet, hogy elnézést kérek majdnem az összes eddig egy csillagra degradált illattól. Talán csak az izzadt mosószeres lére hasonlító Secret fantasy vehetné fel a versenyt ezzel...hát akkor én most elrohanok lecsutakolni magam, mert olyan elviselhetetlen rajtam...mínusz két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

CeCeDrake

2016. december 29.

Drogéria túrán voltam ma. Láttam, hogy teszter is van. Olivier Cresp neve volt az ok, hogy egyáltalán levegyem a polcról. Papíron olyan semmilyen volt, ezért a kezemre fújtam. Púderes, édes, halovány virágos katyvasszal. Édessége ellenére még tetszene is, de az a virágos katyvasz idegesítő benne.
Ezen még dolgozni kellett volna, szerintem el lett kapkodva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Ezen még dolgozni kellett volna, szerintem el lett kapkodva.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)