Dessange

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deezsina, Módosítva: 2018. október 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Hajbalzsam tiszta méhpempővel, gyenge, töredezett hajra

• töredezés elleni védelem és hővédelem 230°C-ig
  • erősíti és feltölti a hajszálakat
  • párás időben is tartja magát a haj 3 napig
  • felépíti a haj védekező rendszerét

KeAdri

2019. március 1.

A márka összes samponját és balzsamját kipróbaltam mar es mindegyik csodaszer! A toredezett, szokitett hajat szuperul rendbe hozza, keves kell belole es isteni az illata. Probaltam mar ennel dragabb es olcsobb hajapolokat is, egyik sem volt ennyire hatasos, biztosan kitartok mellette, mar a csaladban is vasaroltam belole mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

kiccike

2018. október 28.

Rengeteg hajbalzsamot kipróbáltam, miután 20 éve festem a hajam, és ez volt eddig az egyetlen, ami után nem kellett hajvég ápoló olajat használnom. Óriási. A sokszor festett, roncsolt hajat is simává és puhává varázsolja. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

deezsina

2018. október 19.

Nagyon gyenge, töredező hajamra kerestem balzsamot, már több mint egy éve egy Lush szilárd balzsamot használtam Biolage olajjal, de nem találtam elégnek, ezért mivel kifogytam, gondoltam visszatérek a klasszikus formátumhoz.
Teljesen vakon vettem ezt meg, sok értékelést olvastam népszerűbb márkák termékeiről, drága spéci cucckat is néztem, de nem voltak túl szimpatikusak/nem volt kedvem látatlanban annyit kiadni értük. Szóval glamour napokon betévedtem a Müllerbe és hosszas hezitálás után megvettem ezt, aminek még tolerálható ára van, jó dolgokat ígér, bár bevallom olyan a logó design-ja mintha egy noname termék lenne a kínai diszkontból 300 forintért.
Kb egy hete használom és elképesztően elégedett vagyok vele! Nagyon puha hajat eredményez, az illata kicsit húsvéti kölni de nem erős és nem tart sokáig. Kisimul a haj, nem száll, rendezett marad, ez nem változik meg másnapra sem. Szinte az egész hosszra felviszem mert elég rövid hajam van, így is elbírja a mosást 3 naponta, nem kell sűrűbben.
Szóval örülök a választásnak, a hosszabb távú hatásról később updatelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Szóval örülök a választásnak, a hosszabb távú hatásról később updatelek.

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Tartósítószer.