Dessange

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Zsíros

A Dessange Nährendes Elixier hajmaszk intenzíven ápol a hajvégekig. A tápláló inkamogyoró-olajnak és a B5 provitaminnak köszönhetően selymessé és fényessé teszi a hajat.

henrietta1217

2019. január 2.

Pantene-Pro V korpa elleni sampont használok, ami nagyon jól eltüntette nálam a korpát. Több évig küzdöttem vele, így nem mertem visszaváltani semmilyen másik samponra, mikor végre eltűnt. Viszont a Pantene pakolásai nem tetszenek. Fénytelen, és fura , száraz tapintású volt a hajam, gondolom, mert a korpa elleni samponnak van egy szárító hatása is. Müllerben láttam meg ezt a pakolást, igazából soha semmit nem hallottam róla, a csomagolása tetszett meg, így megvettem. Az ára is drágább , mint más pakolásoké, így gondoltam, nem lehet rossz. Hát tényleg nem. Kb 5-6 percet hagytam a törölközőszáraz hajamon egyenletesen felkenve hatni, az eredmény mesés. A hajam olyan puha lett, és selymes. Már nem hiszem , hogy fogok másikat használni, csak ezt. Bár most nem tudom eldönteni, hogy vagy a Pantene sampon, vagy ez miatt, de a festett hajam nagyon hamar elkezd kopni, bár valószínűleg ez inkább a sampon hibája. Viszont muszáj használnom a korpa miatt, nehogy visszatérjen. Még annyit írnék le, hogy sok véleményt olvastam a pakolásokról, hogy nem hatásos, stb, mert sokan rosszul használják. A pakolást egyből felviszik, amint lemosták a sampont. És a víz egyből lepergeti a felvitt pakolást, így semmilyen hatása nem lesz. A hajat jól meg kell törölni, majd utána kell felvinni a pakolást, és nem egyből lemosni, hanem hagyni kell hatni 5-6 percet, majd utána alaposan kiöblíteni. Sokan írták azt is, hogy fordítva kell, előbb pakolás, aztán sampon, ami szerintem hülyeség, mert a pakolás vagy balzsam pont lezárja a hajat, azután már hiába samponozik az ember. Szóval nekem ez a technika vált be és azóta gyönyörű a hajam, csak ajánlani tudom ezt a pakolást, 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

kati545

2017. december 25.

Ajándékba kaptam ezt a maszkot és hozzá a krém formájú olajos ápolót is (nem tudom magyarul ez hogyan van pontosan, mert külföldi barátnőm ajándéka volt). Szeretem ezt a maszkot, puhává varázsolja a hajamat és az illata valami fantasztikus.
Nem fogom majd megvenni, amikor elfogy, megmaradok a saját kis balzsamomnál, mert azt is imádom. De az illata nagyon fog hiányozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil