Dessange

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. január 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

A Dessange Shampoo California Blonde természetes szőke és melírozott hajra való sampon fényességet és selymességet kölcsönöz a hajának. A napraforgó-olaj formula és az UV-szűrő védi a a külső káros hatásoktól, visszaadja természetes fényét.

Vivo33

2019. július 13.

Kevés samponok egyike ami tökéletes volt a hajamnak és nem nehezítette el. Szerettem, mindig újra vettem. Egyszerű de nagyszerű összetevőkkel. Mostanában a Dessangenak csak másik két fajtájával találkozom, amik viszont már nem váltak be. A Müllerben vettem eddig, de hónapok óta nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

janka.s

2018. október 6.

Hirtelen kellett valami sampon a szokásos helyett, úgyhogy ezt kaptam le a polcról (jó, ez erős - nyilván legalább 15 p lázas olvasgatás és tétovázás előzte meg :D). Sajna engem nagyon zsírosít, semmi áldásos hatását nem látom a szőke hajamon. Attól félek ez is landol a fürdőszobaszekrényem "futottakmégkategória" polcán, aztán majd eldől a sorsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

itsmedalma

2017. július 12.

Imádom, annyira puhává és fényessé varázsolja a hajam. 1500-1600 Ft körül kapható a Müllerben,most vettem másodjára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Boriskajuliska

2017. június 17.

A drogériás samponok közül az egyik kedvencem (müllerben kapható). Jó érzés használni, az illata és a hatása is tetszik, fényes és puha volt a hajam használat után. Picit drágább az átlagnál, de kibírható főleg ha működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.